837633-2025 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Zagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych położonych na terenie Gminy Trzebnica oraz zebranych na terenie GPSZOK
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych położonych na terenie Gminy Trzebnica oraz zebranych na terenie GPSZOK
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych oraz odpadów zbieranych w sposób selektywny wraz z ich transportem z miejsc gromadzenia do miejsc zagospodarowania w podziale na zadania: ZADANIE I - odbiór i zagospodarowanie niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych sklasyfikowanych pod kodem 20 03 01 ZADANIE II - odbiór i zagospodarowanie bioodpadów - odpadów zielonych i kuchennych sklasyfikowanych pod kodami: 20 01 08 i 20 02 01 ZADANIE III - odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych w postaci papieru, tworzyw sztucznych, metali, szkła, odpadów w postaci zużytych opon, odpadów izolacyjnych, budowlanych i remontowych, odpadów w postaci tekstyliów i odzieży, przeterminowanych leków, farb, lakierów, środków ochrony roślin, zużytych igieł i strzykawek oraz zużytych baterii i akumulatorów, zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego sklasyfikowanych pod kodami: 15 01 01, 15 01 02, 15 01 04, 15 01 07, 16 01 03, 17 01 07, 17 09 04, 17 06 04, 20 01 10, 20 01 11, 20 01 21*, 20 01 23*, 20 01 28, 20 01 32, ex 20 01 99, 20 01 33*, 20 01 35*, 20 01 36, 20 01 80 ZADANIE IV - odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych w postaci odpadów wielkogabarytowych sklasyfikowanych pod kodem 20 03 07. 2. Przedmiotem zamówienia objęte są odpady wytworzone na nieruchomościach zamieszkałych, niezamieszkałych oraz z terenu Gminnego Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych znajdujących się na terenie Gminy Trzebnica.
Vorherige Bekanntmachung806102-2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
5. Los
LosLOT-0001
TitelZADANIE I - odbiór i zagospodarowanie niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych sklasyfikowanych pod kodem 20 03 01
Beschreibung1) odbiór i transport odpadów pochodzących z terenu nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych do miejsca ich zagospodarowania; 2) zagospodarowanie odpadów lub przekazanie odpadów podmiotowi uprawnionemu ich do zagospodarowania; 3) odbiór odpadów na zgłoszenie w ciągu 24 godzin od otrzymania zgłoszenia,z wyłączeniem dni wolnych od pracy; 4) odbiór odpadów odbywał się będzie z terenu składowiska odpadów innych niż niebezpieczne i obojętne z wydzielonymi kwaterami A i B dla odpadów niebezpiecznych zawierających azbest, zlokalizowanego na północ od miejscowości Marcinowo, gm. Trzebnica.
Optionen
Beschreibung der OptionenNie przewiduje się
LosLOT-0002
TitelZADANIE II - odbiór i zagospodarowanie bioodpadów - odpadów zielonych i kuchennych sklasyfikowanych pod kodami: 20 01 08 i 20 02 01
Beschreibung1) odbiór i transport odpadów pochodzących z terenu nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych oraz zebranych na terenie GPSZOK (dotyczy tylko odpadów zielonych o kodzie 20 02 01) do miejsca zagospodarowania; 2) zagospodarowanie odpadów lub przekazanie odpadów podmiotowi uprawnionemu do ich zagospodarowania; 3) odbiór odpadów na zgłoszenie w ciągu 24 godzin od otrzymania zgłoszenia, z wyłączeniem dni wolnych od pracy; 4) odbiór odpadów odbywał się będzie z terenu składowiska odpadów innych niż niebezpieczne i obojętne z wydzielonymi kwaterami A i B dla odpadów niebezpiecznych zawierających azbest, zlokalizowanego na północ od miejscowości Marcinowo, gm. Trzebnica.
LosLOT-0003
TitelZADANIE III-odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych sklasyfikowanych pod kodami: 15 01 01, 15 01 02, 15 01 04, 15 01 07, 16 01 03, 17 01 07, 17 09 04, 17 06 04, 20 01 10, 20 01 11, 20 01 21*, 20 01 23*, 20 01 28, 20 01 32, ex 20 01 99, 20 01 33*, 20 01 35*, 20 01 36, 20 01 80
BeschreibungZADANIE III - odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych w postaci papieru, tworzyw sztucznych, metali, szkła, odpadów w postaci zużytych opon, odpadów izolacyjnych, budowlanych i remontowych, odpadów w postaci tekstyliów i odzieży, przeterminowanych leków, farb, lakierów, środków ochrony roślin, zużytych igieł i strzykawek oraz zużytych baterii i akumulatorów, zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego sklasyfikowanych pod kodami: 15 01 01, 15 01 02, 15 01 04, 15 01 07, 16 01 03, 17 01 07, 17 09 04, 17 06 04, 20 01 10, 20 01 11, 20 01 21*, 20 01 23*, 20 01 28, 20 01 32, ex 20 01 99, 20 01 33*, 20 01 35*, 20 01 36, 20 01 80 Termin wykonania umowy: a. dla odpadów o kodach: 15 01 01, 15 01 02, 15 01 04, 15 01 07, 16 01 03, 17 01 07, 17 09 04, 17 06 04 - termin wykonania umowy: 51 tygodni od dnia rozpoczęcia realizacji usługi, nie wcześniej niż od dnia 05.02.2026 r. b. dla odpadów o kodach: 20 01 10, 20 01 11, 20 01 21*, 20 01 23*, 20 01 28, 20 01 32, 20 01 33*, 20 01 35*, 20 01 36, 20 01 80, ex 20 01 99 - termin wykonania umowy: 46 tygodni od dnia rozpoczęcia realizacji usługi, nie wcześniej niż od dnia 15.03.2026 r. 1) odbiór i transport odpadów pochodzących z terenu nieruchomości zamieszkałych, niezamieszkałych oraz zebranych na terenie GPSZOK (15 01 01, 15 01 02, 15 01 07) oraz zebranych na terenie GPSZOK (15 01 01, 15 01 02, 15 01 04, 15 01 07, 16 01 03, 17 01 07, 17 09 04, 17 06 04, 20 01 10, 20 01 11, 20 01 28, 20 01 80, 20 01 32, ex 20 01 99, 20 01 33*, 20 01 21*, 20 01 23*, 20 01 35*, 20 01 36) do miejsca zagospodarowania; 2) zagospodarowanie odpadów lub przekazanie odpadów podmiotowi uprawnionemu do ich przetwarzania; 3) wykonawca wyposaży GPSZOK w kontener co najmniej o poj. 1100 l do zbiórki odpadów o kodzie 15 01 04; 4) wykonawca wyposaży GPSZOK w kontener co najmniej KP 17 do zbiórki odpadów o kodzie 16 01 03; 5) wykonawca wyposaży GPSZOK w kontener co najmniej KP 7 do zbiórki odpadów o kodzie 17 01 07; 6) wykonawca wyposaży GPSZOK w kontener co najmniej KP 32 do zbiórki odpadów o kodzie 17 09 04; 7) wykonawca wyposaży GPSZOK w kontener co najmniej KP 32 do zbiórki odpadów o kodzie 17 06 04; 8) GPSZOK jest wyposażony w 4 pojemniki metalowe o pojemności 800 l przeznaczone do zbiórki odpadów o kodzie 20 01 80 (2 szt.), o kodach 20 01 32 i ex 20 01 99 (1 szt.), oraz dla odpadów o kodzie 20 01 33* (1 szt.). Wykonawca zobowiązany jest do podstawienia własnych pojemników i odbierania ich na wymianę bądź przeładowania odpadów przed ich odbiorem z pojemników, które znajdują się na terenie GPSZOK;
LosLOT-0004
TitelZADANIE IV - odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych w postaci odpadów wielkogabarytowych sklasyfikowanych pod kodem 20 03 07
Beschreibung1) odbiór i transport odpadów pochodzących z terenu nieruchomości zamieszkałych oraz zebranych na terenie GPSZOK do miejsca przetwarzania; 2) załadowanie odpadów przygotowanych do transportu; 3) zagospodarowanie odpadów lub przekazanie odpadów podmiotowi uprawnionemu do ich zagospodarowania; 4) odbiór odpadów na zgłoszenie w ciągu 72 godzin od otrzymania zgłoszenia, z wyłączeniem dni wolnych od pracy; 5) odbiór odpadów odbywał się będzie z terenu składowiska odpadów innych niż niebezpieczne i obojętne z wydzielonymi kwaterami A i B dla odpadów niebezpiecznych zawierających azbest, zlokalizowanego na północ od miejscowości Marcinowo, gm. Trzebnica.