See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi utrzymania i rozwoju systemu informatycznego EGERIA
Beschreibung: 1. Przedmiotem Umowy jest świadczenie przez ComArch na rzecz NBP usług:* 1.1. Serwisu, o którym mowa w § 3 Projektowanych Postanowień Umowy; 1.2. Asysty Technicznej, o której mowa w § 4 Projektowanych Postanowień Umowy; 1.3. Modyfikacji Aplikacji, o której mowa w § 5 Projektowanych Postanowień Umowy. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia jest określony w Projektowanych Postanowieniach Umownych, stanowiących Załącznik Nr 6 do Zaproszenia. * Definicje pojęć użytych wielką literą, znajdują się w Projektowanych Postanowieniach Umowy, stanowiących Załącznik Nr 6 do Zaproszenia
Interne Kennung: SEZ/DKRZ-WPI1-SB-241-0297/DIT/25
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72253200 Systemunterstützung
5. Los
Los: LOT-0001