837965-2025 - Ergebnis
Tschechien – Dienstleistungen von Architekturbüros und Bauabnahme – III/2769 Kosmonosy, most ev. č. 2769-1 přes dálnici D10 u Kosmonos TDS+BOZP
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelIII/2769 Kosmonosy, most ev. č. 2769-1 přes dálnici D10 u Kosmonos TDS+BOZP
BeschreibungPředmětem zakázky je zajištění výkonu činnosti technického dozoru investora (dále jen ,,výkon činnosti TDI“) a zajištění výkonu koordinátora BOZP na staveništi, při přípravě stavby a ve fázi její realizace dle zákona č.309/2006 Sb. v platném znění (dále jen ,, zákon BOZP“), kterým se upravují další požadavky bezpečnosti a ochrany zdraví při práci v pracovně právních vztazích a o zajištění bezpečnosti a ochrany zdraví při činnosti nebo poskytování služeb mimo pracovně právní vztahy, ve znění pozdějších předpisů (dále jen výkon činnosti koordinátora BOZP“) poskytovatelem v souvislosti s předmětnou stavbou a to v rozsahu uvedeném v pokynech pro výkon činnosti TDI a pro výkon činnosti koordinátora BOZP.
Vorherige Bekanntmachung52307-2017
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrensminitendr z rámcové smlouvy S-3732/00066001/2019
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71251000 Dienstleistungen von Architekturbüros und Bauabnahme
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennungvz-194/21