See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług odbioru, transportu i zagospodarowania odpadów medycznych innych niż niebezpieczne oraz świadczenie usług odbioru, transportu i utylizacji odpadów medycznych zakaźnych, odpadów medycznych niebezpiecznych, innych niż zakaźne i odpadów medycznych innych niż niebezpieczne, dla Szpitala Wojewódzkiego im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest świadczenie usług odbioru, transportu i zagospodarowania odpadów medycznych innych niż niebezpieczne oraz świadczenie usług odbioru, transportu i utylizacji odpadów medycznych zakaźnych, odpadów medycznych niebezpiecznych, innych niż zakaźne i odpadów medycznych innych niż niebezpieczne, dla Szpitala Wojewódzkiego im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia zawartym w Załączniku nr 4 do SWZ. 2. Warunki dotyczące realizacji zamówienia zostały określone we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 7 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 657632-2025
Interne Kennung: ZT-SZP-226/01/69/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513300 Verbrennung von Siedlungsabfällen, 90520000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit radioaktiven, giftigen, medizinischen und gefährlichen Abfällen, 90524000 Dienstleistungen für medizinische Abfälle, 90524200 Beseitigung von Krankenhausabfällen, 90524400 Einsammlung, Transport und Beseitigung von Krankenhausabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1 - odbiór i zagospodarowanie odpadów medycznych innych niż niebezpieczne (kod 18 01 04);
Interne Kennung: Pakiet 1 - ZT-SZP-226/01/69/2025
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90524000 Dienstleistungen für medizinische Abfälle, 90524200 Beseitigung von Krankenhausabfällen, 90524400 Einsammlung, Transport und Beseitigung von Krankenhausabfällen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający, na podstawie art. 441 ust. 1 Ustawy przewiduje możliwość zastosowania prawa opcji zwiększającego ilość odpadów objętych usługą odbioru w danym Pakiecie o nie więcej niż 30% w stosunku do szacowanej ilości odpadów w danym Pakiecie, określonej w Załączniku nr 5 do SWZ, oraz odpowiednim zwiększeniem wynagrodzenia Wykonawcy z tytułu zrealizowania usług objętych prawem opcji, nieprzekraczającym 30 % wartości zamówienia podstawowego.
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2 - odbiór, transport i utylizacja odpadów medycznych niebezpiecznych zakaźnych (kody: 18 01 02*; 18 01 03*; 18 01 82*), odpadów medycznych niebezpiecznych, innych niż zakaźne (kody: 18 01 06*; 18 01 08*) i odpadów medycznych innych niż niebezpieczne (kod 18 01 09).
Interne Kennung: Pakiet 2 - ZT-SZP-226/01/69/2025