838001-2025 - Wettbewerb
Polen – Softwarepaket und Informationssysteme – MODERNIZACJA INFRASTRUKTURY INFORMATYCZNEJ W RAMACH PROJEKTU PN. „ROZWÓJ INFRASTRUKTURY INFORMATYCZNEJ ORAZ WDROŻENIE E-USŁUG W POWIATOWYM ZESPOLE SZPITALI W OLEŚNICY” W RAMACH INWESTYCJI D1.1.2 „PRZYSPIESZENIE PROCESÓW TRANSFORMACJI CYFROWEJ OCHRONY ZDROWIA POPRZEZ DALSZY ROZWÓJ USŁUG CYFROWYCH W OCHRONIE ZDROWIA”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelMODERNIZACJA INFRASTRUKTURY INFORMATYCZNEJ W RAMACH PROJEKTU PN. „ROZWÓJ INFRASTRUKTURY INFORMATYCZNEJ ORAZ WDROŻENIE E-USŁUG W POWIATOWYM ZESPOLE SZPITALI W OLEŚNICY” W RAMACH INWESTYCJI D1.1.2 „PRZYSPIESZENIE PROCESÓW TRANSFORMACJI CYFROWEJ OCHRONY ZDROWIA POPRZEZ DALSZY ROZWÓJ USŁUG CYFROWYCH W OCHRONIE ZDROWIA”
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest modernizacja infrastruktury informatycznej w ramach projektu pn. „Rozwój infrastruktury informatycznej oraz wdrożenie e-usług w Powiatowym Zespole Szpitali w Oleśnicy” w ramach inwestycji D1.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia” nr. wniosku KPOD.07.03-IP.10-0096/25. W zakres zamówienia wchodzi: dostawa, instalacja, konfiguracja i wdrożenie kompleksowej infrastruktury informatycznej obejmującej modernizację środowiska serwerowego, systemów kopii zapasowych, usług katalogowych, sieci LAN/WLAN, systemu bezpieczeństwa poczty elektronicznej, oraz dostawę sprzętu komputerowego i skanerów do dokumentacji medycznej. Zamówienie ma na celu zwiększenie niezawodności, bezpieczeństwa i wydajności środowiska IT Powiatowego Zespołu Szpitali.
Interne KennungPZS/PN/06/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48820000 Server, 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte, 32420000 Netzausrüstung, 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 35100000 Not- und Sicherheitsausrüstungen, 30232000 Peripheriegeräte, 30213000 Personalcomputer, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia i parametry wymagane