See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aankondiging van vrijwillige transparantie voor projectleiding Introdans
Beschreibung: De Aanbestedende dienst (Introdans) wil middels deze aankondiging kenbaar maken dat zij voornemens is een opdracht te verlenen voor projectleiding aangaande de nieuwbouw van een repetitie gebouw voor Introdans in Arnhem. De werkzaamheden betreffen het optreden als gedelegeerd opdrachtgever gedurende de gehele ontwikkeling en realisatie van de nieuw te ontwikkelen huisvesting. Deze opdracht wordt verleend aan Stead Advisory bv. De opdracht wordt rechtstreeks verleend vanwege de benodigde spoed die wordt veroorzaakt door de deadline van de verkregen subsidie. De werkzaamheden betreffen het optreden als gedelegeerd opdrachtgever gedurende de gehele ontwikkeling en realisatie van de nieuw te ontwikkelen huisvesting.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71500000 Dienstleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De Aanbestedende dienst (Introdans) wil middels deze aankondiging kenbaar maken dat zij voornemens is een opdracht te verlenen voor projectleiding aangaande de nieuwbouw van een repetitie gebouw voor Introdans in Arnhem. De werkzaamheden betreffen het optreden als gedelegeerd opdrachtgever gedurende de gehele ontwikkeling en realisatie van de nieuw te ontwikkelen huisvesting. Deze opdracht wordt verleend aan Stead Advisory bv. De opdracht wordt rechtstreeks verleend vanwege de benodigde spoed die wordt veroorzaakt door de deadline van de verkregen subsidie. n.t.b.
Interne Kennung: 1