See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Drejebænke til SIMAC
Beschreibung: Ved nærværende udbud ønsker Ordregiver at indhente tilbud på 12 drejebænke til brug i den daglige undervisning samt dertilhørende tilbehør. Ordregivers krav til kontraktvilkår fremgår af kontraktudkastet (bilag A), mens kravene til ydelsen er detaljeret beskrevet i den tekniske specifikation (bilag A.1).
Vorherige Bekanntmachung: 793125-2025
Interne Kennung: 612730
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42621000 Drehmaschinen
5. Los
Los: LOT-0000