2. Verfahren
Verfahren
Titel: Leverantie PMD zakken
Beschreibung: Een raamovereenkomst voor de leverantie van PMD zakken voor de gemeente Venray Geschatte indicatieve hoeveelheid van 2 miljoen stuks per jaar
Interne Kennung: Z25001581
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 19640000 Müllsäcke und -beutel aus Polyethylen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Leverantie van PMD zakken voor de gemeente Venray Zie hoofdopdracht
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De aangegeven hoeveelheden zijn indicatief en kunnen geen rechten aan worden ontleend. De opdrachtgever kan dus minder of juist meer afnemen.
838111-2025 - Resultaat
Nederland – Afval- en vuilniszakken van polytheen – Leverantie PMD zakken
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Leverantie PMD zakken
Interne identificatiecode: Z25001581
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 19640000 Afval- en vuilniszakken van polytheen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties: