2. Verfahren
Verfahren
Titel: Utrzymanie i konserwacja zieleni przyulicznej dróg gminnych na terenie Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowe wykonywanie usług w zakresie utrzymania i konserwacji zieleni przyulicznej w pasach drogowych dróg publicznych gminnych oraz dróg wewnętrznych na terenie Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy.
Vorherige Bekanntmachung: 605183-2025
Interne Kennung: UD-III-WZP.271.43.2025.MMA
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77000000 Dienstleistungen in Landwirtschaft, Forstwirtschft, Gartenbau, Aquakultur und Bienenzucht, 77211400 Fällen von Bäumen, 77211500 Baumpflege, 77211600 Aussaat von Baumsamen, 77312000 Unkrautjäten, 77314100 Anlegen von Rasen, 77340000 Baum- und Heckenschnitt, 45233292 Installation von Sicherheitseinrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowe wykonywanie usług w zakresie utrzymania i konserwacji zieleni przyulicznej w pasach drogowych dróg publicznych gminnych oraz dróg wewnętrznych na terenie Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają: 2.1. Projektowane postanowienia umowy, które zostaną wprowadzone do jej treści – stanowiące Załącznik nr 2 do SWZ; 2.2. Opis przedmiotu zamówienia – stanowiący Załącznik nr 11 do SWZ; 2.3. Ramowe zasady wykonywania prac – stanowiące załącznik nr 12 do SWZ (stanowiące jednocześnie załącznik nr 3 do umowy); 2.4. Wykaz dróg publicznych gminnych objętych konserwacją – załącznik nr 13 do SWZ (stanowiący jednocześnie załącznik nr 4 do umowy); 2.5. Wykaz dróg wewnętrznych objętych konserwacją – załącznik nr 14 do SWZ (stanowiący jednocześnie załącznik nr 5 do SWZ); 2.6. Formularz cenowy zamówienie podstawowe - stanowiący załącznik nr 15 do SWZ (stanowiący jednocześnie załącznik nr 1 do umowy); 2.7. Formularz cenowy wykonanie Prawa Opcji - stanowiący załącznik nr 16 do SWZ (stanowiący jednocześnie załącznik nr 2 do umowy); 3. Zamawiający wymaga aby przedmiot zamówienia został zrealizowany maksymalnie w okresie 36 miesięcy od dnia podpisania umowy, z zastrzeżeniem pkt 4. poniżej, w tym: 1) maksymalnie w okresie 24 miesięcy od dnia podpisania umowy w zakresie wykonania zamówienia podstawowego; 2) maksymalnie w okresie 12 miesięcy od dnia upływu terminu realizacji zamówienia podstawowego lub wyczerpania środków na jego realizację – w zakresie wykonania zamówienia objętego prawem opcji. 4. Termin realizacji przedmiotu umowy, o którym mowa w pkt 3. powyżej, oraz terminy, o których mowa w pkt 3. ppkt 1) i 2) powyżej, mogą ulec skróceniu w przypadku wyczerpania środków na realizację zamówienia, o których mowa w § 3 ust. 2 i 3 umowy.
Interne Kennung: UD.III.WZP.271.43.2025.MMA
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zakres opcjonalny Przedmiotu Zamówienia (Prawo Opcji): Zgodnie z art. 441 ust.1 Pzp Zamawiający przy realizacji przedmiotu zamówienia przewiduje skorzystanie z Prawa Opcji. W ramach zakresu opcjonalnego (w przypadku uruchomienia przez Zamawiającego zastrzeżonego Prawa Opcji zgodnie z zapisami Projektowanych postanowień Umowy) Wykonawca zobowiązany będzie do wykonania prac zgodnie z załącznikiem nr 2 do umowy (Formularz cenowy stanowiący jednocześnie zakres prac), a zatem zamówienia realizowane w ramach opcji będą tożsame z opisem przedmiotu zamówienia podstawowego. Zamawiający w oparciu o art. 441 ustawy Pzp skorzysta z prawa opcji w przypadku wystąpienia potrzeby w związku z przydzielonymi środkami finansowymi na ten cel. Do zamówień objętych prawem opcji stosuje się postanowienia odnoszące się do zamówienia podstawowego, z zastrzeżeniem § 2 ust. 1 pkt 1) projektowych postanowień umowy. Zamawiający zastrzega sobie prawo do niewykorzystania całości zamówienia objętego prawem opcji, a Wykonawca oświadcza, że nie będzie z tego powodu wnosił żadnych roszczeń. Prawo Opcji w postaci zrozumiałych, precyzyjnych i jednoznacznych postanowień opisane zostało w Projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących - Załącznik nr 2 do SWZ.