838152-2025 - Ergebnis
Polen – Maschinen und Geräte zum Prüfen und Messen – Zakupu wysokiej klasy multisensorowego Laserowego Systemu Nadążnego
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakupu wysokiej klasy multisensorowego Laserowego Systemu Nadążnego
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup wysokiej klasy multisensorowego Laserowego Systemu Nadążnego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do Zaproszenia. Projektowane postanowienia, które zostaną wprowadzone do treści zawieranej umowy w sprawie zamówienia publicznego zawiera Projekt umowy - Załącznik nr 3 do Zaproszenia.
Vorherige Bekanntmachung769845-2025
Interne KennungKA-2/133/2025
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38540000 Maschinen und Geräte zum Prüfen und Messen
5. Los
LosLOT-0001