2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pironaboje PP-9 do wyrzutni chorągiewek
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa Pironabojów PP-9 do wyrzutni chorągiewek lub wyrobów równoważnych. Zamówienie obejmuje 8 000 szt. (w tym zamówienie gwarantowane 3600 szt. oraz zamówienie opcjonalne nie więcej niż 4400 szt.) pironabojów. Pironaboje PP-9 zostały specjalnie zaprojektowane jako komponent pojazdu BRDM–2rs. Wykorzystywane są do pirotechnicznego wbijania znaków ostrzegawczych w postaci chorągiewek wystrzeliwanych w podłoże z wyrzutni zamontowanej na pojeździe BRDM – 2rs.
Vorherige Bekanntmachung: 343375-2025
Interne Kennung: AU/84/X/2025
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35331500 Patronen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa SpW
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa 8 000 szt. (w tym zamówienie gwarantowane 3600 szt. oraz zamówienie opcjonalne nie więcej niż 4400 szt.) pironabojów PP-9 do wyrzutni chorągiewek lub wyrobów równoważnych w 2026 roku.
Menge: 8 000 Stück