838224-2025 - Wettbewerb
Polen – Baureifmachung und Abräumung – Wykonanie robót budowlanych w ramach zadania inwestycyjnego „Rozbudowa drogi powiatowej 4308W ul. Bolesława Chrobrego, Kazimierza Wielkiego, gm Kobyłka ul. Stara gm. Radzymin” (...)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie robót budowlanych w ramach zadania inwestycyjnego „Rozbudowa drogi powiatowej 4308W ul. Bolesława Chrobrego, Kazimierza Wielkiego, gm Kobyłka ul. Stara gm. Radzymin” (...)
Beschreibung: Wykonanie robót budowlanych w ramach zadania inwestycyjnego „Rozbudowa drogi powiatowej 4308W ul. Bolesława Chrobrego, Kazimierza Wielkiego, gm Kobyłka ul. Stara gm. Radzymin” Etap I: Rozbudowa drogi powiatowej 4308W ul. Bolesława Chrobrego, Kazimierza Wielkiego, gm. Kobyłka wraz ze skrzyżowaniami. Etap II: Budowa sieci kanalizacji sanitarnej i sieci wodociągowej wraz z odgałęzieniami do granic posesji w ul. Bolesława Chrobrego i ul. Kazimierza Wielkiego w Kobyłce.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Wstępne ogłoszenie informacyjne do skrócenia terminu składania ofert ogłoszono 28.07.2025 r.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45111200 Baureifmachung und Abräumung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45233000 Bauarbeiten, Fundamentierungsarbeiten und Oberbauarbeiten für Fernstraßen und Straßen, 45233290 Installation von Straßenschildern, 45232411 Bau von Schmutzwasserleitungen, 45330000 Installateurarbeiten, 45232150 Arbeiten für Wasserversorgungsrohrleitungen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Wykonanie robót budowlanych w ramach zadania inwestycyjnego „Rozbudowa drogi powiatowej 4308W ul. Bolesława Chrobrego, Kazimierza Wielkiego, gm Kobyłka ul. Stara gm. Radzymin” Etap I: Rozbudowa drogi powiatowej 4308W ul. Bolesława Chrobrego, Kazimierza Wielkiego, gm. Kobyłka wraz ze skrzyżowaniami. Etap II: Budowa sieci kanalizacji sanitarnej i sieci wodociągowej wraz z odgałęzieniami do granic posesji w ul. Bolesława Chrobrego i ul. Kazimierza Wielkiego w Kobyłce
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Nie dotyczy.