See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Huur van multimediagidsen gestuurd op basis van een aan te leveren CMS, applicatie en toestellen alsook hun toebehoren
Beschreibung: Openbare procedure voor de huur van multimediagidsen gestuurd op basis van een aan te leveren CMS, applicatie en toestellen alsook hun toebehoren, conform de wet overheidsopdrachten en bepaalde opdrachten voor werken, leveringen en diensten van 17 juni 2016.
Interne Kennung: KMKGMRAH-MULTIMIM2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32322000 Multimediaausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: KMKGMRAH-MULTIMIM2025 - 1
Beschreibung: Huur van multimediagidsen gestuurd op basis van een aan te leveren CMS, applicatie en toestellen alsook hun toebehoren
Interne Kennung: 1