See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług serwisowych w zakresie mechanicznym polegających na: usuwaniu usterek i awarii, wykonywaniu prac systematycznych i konserwacyjnych oraz prowadzeniu gospodarki materiałowej w obszarze urządzeń i instalacji kotłowni w okresie od dnia 01.01.2025 r. do dnia 31.12.2027 r. w Enea Ciepło sp. z o.o. Oddział Elektrociepłownia Białystok
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług serwisowych w zakresie mechanicznym polegających na: usuwaniu usterek i awarii, wykonywaniu prac systematycznych i konserwacyjnych oraz prowadzeniu gospodarki materiałowej w obszarze urządzeń i instalacji kotłowni w okresie od dnia 01.01.2025 r. do dnia 31.12.2027 r. w Enea Ciepło sp. z o.o. Oddział Elektrociepłownia Białystok obejmującym: a) część ciśnieniową kotłów parowych wraz z ich osprzętem i konstrukcją oraz budową rusztowań; b) układy powietrza i spalin, elektrofiltry, układy odazotowania spalin oraz armaturę i rurociągi w zakresie instalacji kotłowych i przykotłowych; c) układy podawania paliwa do kotłów, młyny, odżużlacze, palniki pyłowe i olejowe; d) budynek kotłowni, Z zakresu wyłączone są prace związane z: a) konserwacją i naprawą suwnic i wciągarek, b) gospodarką smarowniczą dotyczącą codziennych obchodów i uzupełniania środków smarnych, c) remontami średnimi i kapitalnymi kotłów.
Vorherige Bekanntmachung: 620023-2024
Interne Kennung: OZ/260/MW/U/13/24
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50531000 Reparatur und Wartung von nichtelektrischen Maschinen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Świadczenie usług serwisowych w zakresie mechanicznym polegających na: usuwaniu usterek i awarii, wykonywaniu prac systematycznych i konserwacyjnych oraz prowadzeniu gospodarki materiałowej w obszarze urządzeń i instalacji kotłowni w okresie od dnia 01.01.2025 r. do dnia 31.12.2027 r. w Enea Ciepło sp. z o.o. Oddział Elektrociepłownia Białystok.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie dotyczy