2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ręczne oczyszczanie na terenie m. st. Warszawy – rejon XI Dzielnice Ursynów, Wilanów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest ręczne oczyszczanie na terenie m. st. Warszawy – dzielnice Ursynów, Wilanów obejmujące: - zimowe oczyszczanie chodników i miejsc parkingowych, - letnie oczyszczanie chodników i miejsc parkingowych, - zimowe oczyszczanie przystanków, - letnie oczyszczanie przystanków, - zimowe oczyszczanie dróg dla rowerów, - zbieranie zanieczyszczeń z głównych ciągów komunikacyjnych, - doraźne oczyszczanie, - interwencyjne oczyszczanie, - doraźne odśnieżanie wraz z posypaniem wskazanych powierzchni, - wywóz śniegu uprzątniętego z chodników i innych elementów drogi, - wywóz zanieczyszczeń. Zamawiający wymaga, zatrudnienia przez wykonawcę pracowników w oparciu o umowę o pracę, do realizacji prac: - zimowego oczyszczania w wariancie AL (określonych w części II ust. 3 pkt. 3.2 załącznika nr 2 do wzoru umowy), - letniego oczyszczania (określonych w części III załącznika nr 2 do wzoru umowy). Szczegółowe warunki związane z zatrudnieniem pracowników w oparciu o umowę o pracę określa załącznik nr 4 do wzoru umowy.
Interne Kennung: ZOM/KP/21/25
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste
5. Los
Los: LOT-0001