See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa wyrobów z fliseliny
Beschreibung: Zakup i dostawa wyrobów z fliseliny
Interne Kennung: 157/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35113400 Schutz- und Sicherheitskleidung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: pakiet nr 1- Zakup i dostawa wyrobów z fliseliny
Beschreibung: pakiet nr 1- Zakup i dostawa wyrobów z fliseliny
Interne Kennung: pakiet nr 1- Zakup i dostawa wyrobów z fliseliny
Los: LOT-0002
Titel: pakiet nr 2- Zakup i dostawa wyrobów z fliseliny
Beschreibung: pakiet nr 2- Zakup i dostawa wyrobów z fliseliny
Interne Kennung: pakiet nr 2- Zakup i dostawa wyrobów z fliseliny
Los: LOT-0003
Titel: pakiet nr 3- Zakup i dostawa wyrobów z fliseliny
Beschreibung: pakiet nr 3- Zakup i dostawa wyrobów z fliseliny
Interne Kennung: pakiet nr 3- Zakup i dostawa wyrobów z fliseliny
Los: LOT-0004
Titel: pakiet nr 4- Zakup i dostawa wyrobów z fliseliny
Beschreibung: pakiet nr 4- Zakup i dostawa wyrobów z fliseliny
Interne Kennung: pakiet nr 4- Zakup i dostawa wyrobów z fliseliny
Los: LOT-0005
Titel: pakiet nr 5- Zakup i dostawa wyrobów z fliseliny
Beschreibung: pakiet nr 5- Zakup i dostawa wyrobów z fliseliny
Interne Kennung: pakiet nr 5- Zakup i dostawa wyrobów z fliseliny
Los: LOT-0006
Titel: pakiet nr 6- Zakup i dostawa wyrobów z fliseliny
Beschreibung: pakiet nr 6- Zakup i dostawa wyrobów z fliseliny
Interne Kennung: pakiet nr 6- Zakup i dostawa wyrobów z fliseliny