838470-2025 - Ergebnis
Polen – Reinigungsdienste – Wykonywanie usługi sprzątania nieruchomości zabudowanej położonej przy ul. Radiowej 20, 20A,20B, 20C, 20D, 20E, 20F, 20G, 20H, 20J, 20K w Warszawie.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWykonywanie usługi sprzątania nieruchomości zabudowanej położonej przy ul. Radiowej 20, 20A,20B, 20C, 20D, 20E, 20F, 20G, 20H, 20J, 20K w Warszawie.
Beschreibung1.Przedmiotem zamówienia jest wwykonywanie usługi sprzątania nieruchomości zabudowanej położonej przy ul. Radiowej 20, 20A,20B, 20C, 20D, 20E, 20F, 20G, 20H, 20J, 20K w Warszawie. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ. 3. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień w trybie zamówienia z wolnej ręki, na zasadach określonych w art. 214 ust. 1 pkt 7 Ustawy. Szczegółowe informacje w zakresie powtórzenia podobnych usług zostały opisane w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung728631-2025
Interne Kennung114.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensNieograniczony, pełny i bezpośredni dostęp do dokumentów zamówienia można uzyskać bezpłatnie pod adresem: https://amwkwatera.eb2b.com.pl.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1.Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie usługi sprzątania nieruchomości zabudowanej położonej przy ul. Radiowej 20, 20A,20B, 20C, 20D, 20E, 20F, 20G, 20H, 20J, 20K w Warszawie. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ. 3. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień w trybie zamówienia z wolnej ręki, na zasadach określonych w art. 214 ust. 1 pkt 7 Ustawy. Szczegółowe informacje w zakresie powtórzenia podobnych usług zostały opisane w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ.