2. Verfahren
Verfahren
Titel: NU Curio S036 - Training Green Belt
Beschreibung: Deze opdracht ziet op het inzetten van een trainer(s) t.b.v. de Training Green Belt binnen Curio. De opdracht komt voort uit het DAS Training- en opleidingsdiensten.
Vorherige Bekanntmachung: 394511-2021
Interne Kennung: T126809
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80500000 Ausbildung
5. Los
Los: LOT-0000