838552-2025 - Ergebnis
Belgien – Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen – Algemene natuurbeheerwerken via sociale tewerkstelling dienstjaren 2026 t.e.m. 2029
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelAlgemene natuurbeheerwerken via sociale tewerkstelling dienstjaren 2026 t.e.m. 2029
BeschreibungDeze opdracht betreft algemene natuurbeheerwerken, soms in combinatie met regulier groenonderhoud, op verschillende locaties op grondgebied Kuurne, zijnde het blauw – groene netwerk van de gemeente: grote groenzones, grachten en beken, bloemenweides, …
Interne KennungPPP0BV-846/5200/Tech/CDef/2025/846
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungTech/CDef/2025/846_1