See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Autobusowa komunikacja zastępcza na odcinku Kalisz Pomorski - Tuczno Krajeńskie - Wałcz – Tuczno Krajeńskie – Kalisz Pomorski
Beschreibung: Autobusowa komunikacja zastępcza na odcinku Kalisz Pomorski - Tuczno Krajeńskie - Wałcz – Tuczno Krajeńskie – Kalisz Pomorski
Vorherige Bekanntmachung: 663642-2025
Interne Kennung: Sz.240.3373.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: w związku z wprowadzeniem przez Zarządcę infrastruktury kolejowej PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. ograniczenia ruchu pociągów na odcinku Kalisz Pomorski - Tuczno Krajeńskie - Wałcz - Tuczno Krajeńskie - Kalisz Pomorski.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60172000 Vermietung von Bussen und Reisebussen mit Fahrer
5. Los
Los: LOT-0001