2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vyhrazený DNS na dodávky ICT pro UHK 2026+
Beschreibung: Předmětem tohoto zadávacího řízení je zavedení vyhrazeného DNS na dodávky ICT pro UHK na dobu neurčitou. Předmětem veřejných zakázek zadávaných v tomto DNS po dobu jeho trvání budou dodávky ICT zboží, které jsou definovány CPV kódy uvedenými v příloze č. 2 této zadávací dokumentace. Spolu s dodávkami může být v jednotlivých veřejných zakázkách zadávaných v DNS požadována i např. „související podpora“ v místě plnění konkrétní veřejné zakázky, a to min. doprava, montáž, uvedení do provozu a zaškolení. Více bude uvedeno v rámci podmínek konkrétní zakázky dle § 141 Zákona.
Interne Kennung: P26V00000003
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48820000 Server, 32321000 Fernsehbildprojektionseinrichtungen, 32322000 Multimediaausrüstung, 51000000 Installation (außer Software)
5. Los
Los: LOT-0001