See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi telefonii komórkowej i transmisji danych
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług telefonii komórkowej wraz z zapewnieniem zasięgu w sieci wewnętrznej budynku Transportowego Dozoru Technicznego przy ul. Puławskiej 125 w Warszawie oraz Internetu bezprzewodowego oraz z dostawą aparatów telefonicznych i kart SIM/e-SIM. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ Opis przedmiotu zamówienia (dalej zwany OPZ) 2) Projektowane postanowienia umowy (dalej zwane PPU) stanowią załącznik nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 658331-2025
Interne Kennung: P.260.18.2025.PZ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1) Zamawiający prowadzi postępowanie z wykorzystaniem tzw. procedury odwróconej (procedura, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp); 2) Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64200000 Fernmeldedienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 64212000 Mobiltelefondienste, 32250000 Mobilfunkgeräte, 31712112 SIM-Karten
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający na podstawie art. 441 ustawy Pzp, przewiduje zastosowanie prawa opcji, polegającego na możliwości: - świadczenia usług w zakresie telefonii komórkowej i Internetu bezprzewodowego (20 szt. abonamentów komórkowych (kart SIM lub e-SIM) wraz z dostawą 20 szt. aparatów telefonicznych, - dostarczenia usługi (API) zapewniającej funkcjonalność bramki sms która pozwoli na masową wysyłkę SMS w ilości (10000/msc) z raportowaniem dostarczenia. Szczegółowe informacje zawarte są w § 6 PPU.