838667-2025 - Ergebnis
Polen – Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial – Dostawa wyrobów medycznych jednorazowego użytku
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa wyrobów medycznych jednorazowego użytku
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest „Dostawa wyrobów medycznych jednorazowego użytku”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera wzór umowy (wraz z załącznikiem), będący załącznikiem nr 3 do SWZ. Zapisy SWZ należy czytać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców. 2. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. 3. Zamawiający nie wymaga realizacji zamówienia przez zakłady pracy chronionej, spółdzielnie socjalne, czy innych wykonawców objętych dyspozycją przepisu art. 94 ust. 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 z późn. zm), dalej zwanej ustawą Pzp. 4. Zamawiający, nie wymaga zatrudnienia osób na podstawie stosunku pracy w trakcie realizacji zamówienia (dostawa). 5. Zamawiający nie przewiduje przeprowadzenia aukcji elektronicznej. 6. Zamawiający przed wszczęciem postępowania nie przeprowadził wstępnych konsultacji rynkowych. 7. Zamawiający, w granicach określonych przepisem art. 462 i nast. ustawy, dopuszcza możliwość realizacji przedmiotu zamówienia – w każdej części zamówienia – przez Wykonawcę z wykorzystaniem podwykonawców. 8. Termin związania ofertą ­ do 13/12/2025 r. 9. Zgłoszenie o którym mowa w pkt 5.1.12 (Warunki udzielenia zamówienia; Warunki zgłoszenia: Zgłoszenie elektroniczne: Wymagane) ­ dotyczy rejestracji podmiotu na portalu na którym prowadzone jest postępowanie. 10. Zamawiający nie stawia warunków udziału w postępowaniu, w zakresie określonym w art. 57 pkt 2 ustawy Pzp. 11. Przedmiotowe zamówienie jest odpowiednie również dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP).
Vorherige Bekanntmachung576435-2025
Interne KennungA.I.26.1.7.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrens1. W niniejszym postępowaniu komunikacja odbywa się przy użyciu platformy oraz poczty elektronicznej. Szczegóły https://msor.ezamawiajacy.pl dotyczące sposobu porozumiewania się Zamawiającego i Wykonawców zostały określone w SWZ. 2. Adres strony internetowej prowadzonego postępowania, na której udostępniane będą zmiany i wyjaśnienia treści SWZ oraz inne dokumenty zamówienia bezpośrednio związane z postępowaniem o udzielenie zamówienia: https://msor.ezamawiajacy.pl/pn/MSOR/demand/225315/notice/public/details 3. Wykaz wszystkich oświadczeń i dokumentów wymaganych w niniejszym zamówieniu oraz formy i zasady ich składania szczegółowo opisane zostały w SWZ. 4. W SWZ znajdują się również informacje na temat zasad składania dokumentów przez: podmioty wspólnie ubiegające się o udzielenie zamówienia oraz Wykonawców mających siedzibę lub miejsce zamieszkania poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej (RP). 5. Dokładny termin związania oferta został wskazany w pkt 21 SWZ.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
LosLOT-0046
TitelCzęść 46/ PAKIET 46 - RĘKAWICE DIAGNOSTYCZNE NITRYLOWE
BeschreibungCzęść 46/ PAKIET 46 - RĘKAWICE DIAGNOSTYCZNE NITRYLOWE. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera wzór umowy (wraz z załącznikiem), będący załącznikiem nr 3 do SWZ. Zapisy SWZ należy czytać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
Interne KennungA.I.26.1.7.2025 część 46