See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sporządzenie dokumentacji projektowej celem realizacji kompleksowego projektu adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu – mała retencja oraz przeciwdziałanie erozji wodnej na terenach nizinnych – kontynuacja na terenie Nadleśnictwa Runowo
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu sporządzenia dokumentacji projektowo-kosztorysowej w związku z realizacją: Kompleksowego projektu adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu – mała retencja oraz przeciwdziałanie erozji wodnej na terenach nizinnych – kontynuacja (MRN3) wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego nad realizacją robót budowlanych wykonywanych na podstawie tejże dokumentacji. Przedmiot zamówienia został podzielony na 3 części: Część 1 Zamówienia: Sporządzenie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadania pn.: Utrzymanie małej retencji renaturalizacji rzeki Orli, Część 2 Zamówienia: Sporządzenie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadania pn.: Renaturalizacja Bagna Głusza, Część 3 Zamówienia: Sporządzenie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadania pn.: Mała retencja na terenie Leśnictwa Wąwelno. Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) zawierają: 1) Załącznik nr 2A do SWZ (Część 1), 2) Załącznik nr 2B do SWZ (Część 2), 3) Załącznik nr 2C do SWZ (Część 3). Warunki realizacji zamówienia zawiera Załącznik nr 10 do SWZ – Wzór umowy.
Vorherige Bekanntmachung: 568501-2025
Interne Kennung: SA.270.4.1.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71318000 Beratungsdienste von Ingenieurbüros, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 Zamówienia: Sporządzenie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadania pn.: Utrzymanie małej retencji renaturalizacji rzeki Orli
Beschreibung: Część 1 Zamówienia obejmuje: 1) Etap I - sporządzenie koncepcji wstępnej i dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadania: Utrzymanie małej retencji renaturalizacji rzeki Orli, 2) Etap II - pełnienie nadzoru autorskiego nad realizacją robót budowlanych wykonywanych na podstawie ww. dokumentacji. Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) zawiera Załącznik nr 2A do SWZ (Część 1). Warunki realizacji zamówienia zawiera Załącznik nr 10 do SWZ – Wzór umowy.
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 Zamówienia: Sporządzenie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadania pn.: Renaturalizacja Bagna Głusza
Beschreibung: Część 2 Zamówienia obejmuje: 1) Etap I - sporządzenie koncepcji wstępnej i dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadania: Renaturalizacja Bagna Głusza, 2) Etap II - pełnienie nadzoru autorskiego nad realizacją robót budowlanych wykonywanych na podstawie ww. dokumentacji. Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) zawiera Załącznik nr 2B do SWZ (Część 2). Warunki realizacji zamówienia zawiera Załącznik nr 10 do SWZ – Wzór umowy.
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 Zamówienia: Sporządzenie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadania pn.: Mała retencja na terenie Leśnictwa Wąwelno
Beschreibung: Część 3 Zamówienia obejmuje: 1) Etap I - sporządzenie koncepcji wstępnej i dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadania: Mała retencja na terenie Leśnictwa Wąwelno, 2) Etap II - pełnienie nadzoru autorskiego nad realizacją robót budowlanych wykonywanych na podstawie ww. dokumentacji. Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) zawiera Załącznik nr 2C do SWZ (Część 3). Warunki realizacji zamówienia zawiera Załącznik nr 10 do SWZ – Wzór umowy.