2. Verfahren
Verfahren
Titel: Budowa Osiedla Zakole Dunajca – 3 budynki
Beschreibung: Budynek A: REALIZACJA ETAPU I, TJ.: BUDOWA BUDYNKU MIESZKALNEGO WIELORODZINNEGO NR A Z LOKALAMI USLUGOWYMI (HANDLOWYMI I BIUROWYMI) I GARAŻEM PODZIEMNYM WRAZ Z NIEZBEDNĄ INFRASTRUKTURĄ TECHNICZNĄ I URZĄDZENIAMI BUDOWLANYMI I ZAGOSPODAROWANIEM TERENU ORAZ BUDOWĘ WEWNĘTRZNEJ DROGI DOJAZDOWEJ NA DZIALKACH NR: 3/14, 3/15 W OBREBIE 112 PRZY UL. TŁOKI W NOWYM SĄCZU / KAT. OBIEKTU - XIII, XVI, XVII / - W ZAKRESIE PROJEKTU ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANEGO” Powierzchnia zabudowy budynku: budynek A - 1199,48m; Ilość mieszkań:52szt; Wymagana ilość miejsc postojowych dla mieszkań: 52mp; Powierzchnia użytkowa usług:194,51 m2; Wymagana ilość miejsc postojowych dla usług: 6mp; Wymagana ilość miejsc postojowych łącznie: 58mp. Budynek A o wysokości 12,99 m i maksymalnych wymiarach poziomych 29,32 x 61,82m z garażem podziemnym; przy czym szerokość elewacji frontowej od strony północno wschodniej, ul. Tłoki, 26,97m zgodna z Warunkami Zabudowy Na terenie inwestycji projektuje się następujące elementy infrastruktury technicznej: ▪ Zewnętrzną instalację kanalizacji deszczowej, ▪ Zewnętrzną instalację kanalizacji sanitarnej, ▪ Zewnętrzną instalację wodociągową, ▪ Abonencką stację trafo, ▪ Wewnętrzne linie zasilające, ▪ Zewnętrzną instalację elektryczną. Budynek B: „BUDOWA BUDYNKU MIESZKALNEGO WIELORODZINNEGO NR B, Z GARAŻEM PODZIEMNYM WRAZ Z NIEZBĘDNĄ INFRASTRUKTURĄ TECHNICZNĄ I URZĄDZENIAMI BUDOWLANYMI NA DZIAŁCE NR 3/15, W OBRĘBIE 112 PRZY UL. TŁOKI W NOWYM SĄCZU /KAT. OBIEKTU XIII/, W ZAKRESIE PROJEKTU ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANEGO JAKO REALIZACJA ETAPU II INWESTYCJI POD NAZWĄ: BUDOWA CZTERECH BUDYNKÓW MIESZKALNYCH WIELORODZINNYCH NR: A, B, C, D Z LOKALAMI USŁUGOWYMI (HANDLOWYMI I BIUROWYMI) („ZAKOLE DUNAJCA”), Z GARAŻAMI PODZIEMNYMI, WRAZ Z ZAGOSPODAROWANIEM TERENU I INFRASTRUKTURĄ TECHNICZNĄ I REALIZACJĄ URZĄDZEŃ BUDOWLANYCH ORAZ BUDOWĄ DROGI WEWNĘTRZNEJ NA DZ. NR. 3/14, 3/15 , OBR. 112, PRZY UL. TŁOKI W NOWYM SĄCZU /KAT. OBIEKTU XIII, XVI, XVII/” Powierzchnia zabudowy budynku: budynek B (Etap II) - 1185,99m2; Ilość mieszkań:50 szt; Wymagana ilość miejsc postojowych dla mieszkań: 50 mp. Infrastruktura techniczna- Na terenie inwestycji projektuje się następujące elementy infrastruktury technicznej: ▪ Zewnętrzną instalację kanalizacji deszczowej, ▪ Zewnętrzną instalację kanalizacji sanitarnej, ▪ Zewnętrzną instalację wodociągową, ▪ Abonencką stację trafo, ▪ Wewnętrzne linie zasilające, ▪ Zewnętrzną instalację elektryczną. Budynek C: BUDOWA BUDYNKU MIESZKALNEGO WIELORODZINNEGO NR C, Z GARAŻEM PODZIEMNYM WRAZ Z NIEZBĘDNĄ INFRASTRUKTURĄ TECHNICZNĄ I URZĄDZENIAMI BUDOWLANYMI NA DZIAŁCE NR 3/15, W OBRĘBIE 112 PRZY UL. TŁOKI W NOWYM SĄCZU /KAT. OBIEKTU XIII/, W ZAKRESIE PROJEKTU ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANEGO JAKO REALIZACJA ETAPU III INWESTYCJI POD NAZWĄ: BUDOWA CZTERECH BUDYNKÓW MIESZKALNYCH WIELORODZINNYCH NR: A, B, C, D Z LOKALAMI USŁUGOWYMI (HANDLOWYMI I BIUROWYMI) („ZAKOLE DUNAJCA”), Z GARAŻAMI PODZIEMNYMI, WRAZ Z ZAGOSPODAROWANIEM TERENU I INFRASTRUKTURĄ TECHNICZNĄ I REALIZACJĄ URZĄDZEŃ BUDOWLANYCH ORAZ BUDOWĄ DROGI WEWNĘTRZNEJ NA DZ. NR. 3/14, 3/15 , OBR. 112, PRZY UL. TŁOKI W NOWYM SĄCZU /KAT. OBIEKTU XIII, XVI, XVII/” Powierzchnia zabudowy budynku: budynek C - 1111,41m2; Ilość mieszkań: 51 szt; Wymagana ilość miejsc postojowych dla mieszkań: 52 mp. Infrastruktura techniczna- Na terenie inwestycji projektuje się następujące elementy infra-struktury technicznej: ▪ Zewnętrzną instalację kanalizacji deszczowej, ▪ Zewnętrzną instalację kanalizacji sanitarnej, ▪ Zewnętrzną instalację wodociągową, ▪ Abonencką stację trafo, ▪ Wewnętrzne linie zasilające, ▪ Zewnętrzną instalację elektryczną. Przedmiotem zamierzenia budowlanego jest również: „Budowa Zespołu małej architektury, tężni solankowej, placu zabaw z częścią rekreacyjną, wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną i urządzeniami budowlanymi na działce nr 3/15, w obrębie 112 przy ul. Tłoki w Nowym Sączu, jako realizacja ETAPU IV INWESTYCJI pod nazwą: Budowa czterech budynków mieszkalnych wielorodzinnych NR: A, B, C, D z lokalami usługowymi (Handlowymi i biurowymi) („Zakole Dunajca”), z garażami podziemnymi, wraz z zagospodarowaniem terenu i infrastrukturą techniczną I realizacją urządzeń budowlanych oraz budową drogi wewnętrznej na dz. nr. 3/14, 3/15 , obr. 112, przy ul. Tłoki w Nowym Sączu /kat. obiektu XIII, XVI, XVII/”. W ramach realizacji niniejszego zamówienia Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, o której mowa w art. 441 ust. 1 ustawy, polegającej na możliwości zmniejszenia zakresu świadczenia. Szczegóły dotyczące prawa opcji zostały doprecyzowane w treści SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 611918-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45100000 Baureifmachung, 45223500 Stahlbetonkonstruktionen, 45223000 Bau von Konstruktionen und baulichen Anlagen, 45112000 Aushub- und Erdbewegungsarbeiten, 45210000 Bauleistungen im Hochbau, 45220000 Ingenieur- und Hochbauarbeiten, 45223200 Bauliche Anlagen, 45233200 Diverse Oberbauarbeiten, 45223300 Bau von Parkplätzen, 45111291 Erschließungsarbeiten, 45112710 Landschaftsgärtnerische Bauleistungen für Grünanlagen, 45213200 Bauarbeiten für Lagerhäuser und Industriebauten, 45320000 Abdichtungs- und Dämmarbeiten, 45432120 Verlegen von Zwischenböden, 45410000 Putzarbeiten, 45400000 Baufertigstellung, 45261210 Dachdeckarbeiten, 45421130 Einbau von Türen und Fenstern, 45443000 Fassadenarbeiten, 45421160 Beschlagarbeiten, 45110000 Abbruch von Gebäuden sowie allgemeine Abbruch- und Erdbewegungsarbeiten, 45330000 Installateurarbeiten, 45231300 Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen, 45331110 Installation von Kesseln, 45231220 Bauarbeiten für Gasfernleitungen, 45331100 Installation von Zentralheizungen, 45332200 Wasserinstallationsarbeiten, 45332300 Verlegen von Abwasserleitungen, 45332400 Installation von Sanitäreinrichtungen, 45333000 Installation von Gasanlagen, 45311000 Installation von Elektroanlagen, 45312311 Installation von Blitzableitern, 45442100 Anstricharbeiten, 45400000 Baufertigstellung, 45420000 Bautischlerei-Einbauarbeiten, 45314320 Installation von Computerkabelnetzen
5. Los
Los: LOT-0001