2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa pieczywa i wyrobów cukierniczych
Beschreibung: Dostawa pieczywa i wyrobów cukierniczych. Postępowanie jest podzielone na 3 części: 1. Dostawa pieczywa i wyrobów cukierniczych - Toruń 2. Dostawa pieczywa i wyrobów cukierniczych - Inowrocław 3. Dostawa pieczywa i wyrobów cukierniczych
Vorherige Bekanntmachung: 601218-2025
Interne Kennung: D/51/12WOG/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15810000 Brotwaren, zubereitete Brotwaren und Gebäck
5. Los
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 - Dostawa pieczywa i wyrobów cukierniczych
Beschreibung: Dostawa pieczywa i wyrobów cukierniczych Miejsce realizacji: • Magazyn nr 1 - Toruń, ul. Sobieskiego 36, • Magazyn nr 2 – Toruń, ul. Okólna 37, • Magazyn nr 4 – Toruń, ul. Popiołowa Droga 1
Interne Kennung: Część 3
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje prawo opcji (zamówienia opcjonalnego), o którym mowa w art. 441 ust. 1 ustawy PZP w przedmiotowym postępowaniu. -Skorzystanie z prawa opcji będzie polegało na zwiększeniu ilości asortymentu w ramach zawartej Umowy, do maksymalnie 300 % całkowitego wynagrodzenia Wykonawcy określonego w Umowie, poprzez złożenie przez Zamawiającego jednostronnego oświadczenia - zamówienia w formie pisemnej. Podstawę określenia wartości wynagrodzenia Wykonawcy w ramach prawa opcji stanowić będą ceny jednostkowe wskazane w ofercie Wykonawcy; -Zamawiający w przypadku skorzystania z prawa opcji nie jest zobowiązany w jej ramach do zamawiania każdego asortymentu składającego się na przedmiot umowy. Przedmiot zamówienia każdorazowo będzie określany bieżącymi potrzebami Zamawiającego, które są w pełni uzależnione od stanów żywionych, potrzeb planowanych lub nieprzewidzianych przedsięwzięć. -Zasady realizacji przez Zamawiającego prawa opcji oraz warunki i terminy są takie same jak dla zamówień realizowanych dla zakresu podstawowego umowy. -Zamówienie realizowane w ramach opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego. Nieskorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji nie rodzi po stronie Wykonawcy żadnych roszczeń w stosunku do Zamawiającego.