838857-2025 - Wettbewerb
Polen – Landwirtschaftsmaschinen – Dostawa sprzętu rolniczego na potrzeby Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Sandomierzu - Mokoszynie
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa sprzętu rolniczego na potrzeby Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Sandomierzu - Mokoszynie
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu rolniczego na potrzeby ZSCKR w Sandomierzu - Mokoszynie w podziale na części: część I - dostawa ciągnika rolniczego (1 szt.), pielnika do uprawy międzyrzędowej (1 szt.), opryskiwacza polowego (1 szt.), opryskiwacza sadowniczego (1 szt.), rozsiewacza nawozów (1 szt.); część II - dostawa drona rozpoznawczego (1 szt.) oraz drona wykonawczego (1 szt.).
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrens1. Zamawiający informuje, iż na podstawie art. 139 ust. 1 ustawy Pzp może najpierw dokonać badania i oceny ofert, a następnie dokonać kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 2. Komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami odbywa się wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej zgodnie z art. 61 ustawy Pzp, za pośrednictwem elektronicznej platformy pod ww. adresem, która spełnia wymagania opisane w art. 64 ustawy Pzp. 3.Na stronie Platformy pod ww. adresem znajdują się odnośniki do regulaminu Platformy, instrukcji dla Wykonawców oraz - kontakt do Centrum Wsparcia Klienta, gdzie Wykonawca może uzyskać pomoc techniczną. 4.Wykonawca przystępując do postępowania o udzielenie zamówienia publicznego, bezpłatnie rejestrując się lub logując, w przypadku posiadania konta w Platformie, akceptuje warunki korzystania z Platformy, określone w Regulaminie oraz uznaje go za wiążący. 5.Komunikacja pomiędzy Zamawiającym a wykonawcami w szczególności składanie oświadczeń, dokumentów, wyjaśnień, wniosków, zawiadomień oraz przekazywanie informacji odbywa się elektronicznie za pośrednictwem Platformy, pod nazwą niniejszego postępowania i formularza Wyślij wiadomość do zamawiającego. W sytuacjach awaryjnych np. w przypadku braku działania Platformy Zamawiający może również komunikować się z wykonawcami za pomocą poczty elektronicznej (nie dotyczy składania ofert). Cd. w SWZ. 6. Zamawiający nie wymaga wniesienia wadium. 7. Zabezpieczenie należytego wykonania umowy nie jest wymagane.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 16000000 Landwirtschaftsmaschinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34711200 Unbemannte Luftfahrzeuge, 16700000 Traktoren, 16130000 Sä-, Pflanz- oder Versetzmaschinen, 16100000 Land- und forstwirtschaftliche Maschinen für die Bodenbearbeitung oder -bewirtschaftung, 16400000 Bespritzungsmaschinen für Landwirtschaft oder Gartenbau, 16141000 Düngemittelstreuer
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść I: dostawa ciągnika rolniczego, pielnika do uprawy międzyrzędowej, opryskiwacza polowego, opryskiwacza sadowniczego i rozsiewacza nawozów
BeschreibungOpis przedmiotu zamówienia zawarto w SWZ oraz SOPZ.
Interne KennungZam. tryb UE 1-maszyny rolnicze 25/26 - część I
Zusätzliche Einstufung (cpv): 16700000 Traktoren, 16130000 Sä-, Pflanz- oder Versetzmaschinen, 16100000 Land- und forstwirtschaftliche Maschinen für die Bodenbearbeitung oder -bewirtschaftung, 16400000 Bespritzungsmaschinen für Landwirtschaft oder Gartenbau, 16141000 Düngemittelstreuer
LosLOT-0002
TitelCzęść II: dostawa drona rozpoznawczego i drona wykonawczego.
Interne KennungZam. tryb UE 1-maszyny rolnicze 25/26 - część II
Haupteinstufung (cpv): 34711200 Unbemannte Luftfahrzeuge