See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup energii elektrycznej w Gminie Żory w latach 20262027.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup energii elektrycznej w Gminie Żory w latach 20262027. dla części 1: Zakup energii elektrycznej w Gminie Żory w latach 20262027 na terenie działania OSD Tauron Dystrybucja S.A. w ilości 14 768,864 MWh wraz z odkupem energii elektrycznej wytworzonej w jednostkach wytwórczych dla części 2: Zakup energii elektrycznej w Gminie Żory w latach 20262027 na terenie działania OSD ESV9 Sp. z o.o. w ilości 872,398 MWh wraz z odkupem energii elektrycznej wytworzonej w jednostkach wytwórczych
Vorherige Bekanntmachung: 590612-2025
Interne Kennung: ZP.271.10.1.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zakup energii elektrycznej w Gminie Żory w latach 2026-2027 na terenie działania OSD Tauron Dystrybucja S.A. wraz z odkupem energii elektrycznej wytworzonej w jednostkach wytwórczych.
Beschreibung: Zakup energii elektrycznej dla 390 punktów poboru energii elektrycznej na terenie działania OSD Tauron Dystrybucja S.A. wraz z odkupem energii elektrycznej wytworzonej w jednostkach wytwórczych. Ilość dostarczanej energii w okresie realizacji zamówienia wynosi 14 768,864 MWh w tym: a) na potrzeby oświetlenia ulicznego, sygnalizacji świetlnych oraz obiektów Gminy Żory: 5 929,753 MWh; b) na potrzeby placówek oświatowych: 2 775,571 MWh; c) na potrzeby pozostałych jednostek organizacyjnych: 6 063,540 MWh. Planowana wielkość energii elektrycznej oddawanej do sieci w latach 20262027: 926,038 MWh Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia objętego niniejszym postępowaniem określa szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (Załącznik nr 2 i 2a do SWZ) oraz projektowane postanowienia umowy (Załącznik nr 4 do SWZ).
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Zakup energii elektrycznej w Gminie Żory w latach 2026-2027 na terenie działania OSD ESV9 Sp. z o.o. wraz z odkupem energii elektrycznej wytworzonej w jednostkach wytwórczych.
Beschreibung: Zakup energii elektrycznej dla 21 punktów poboru energii elektrycznej na terenie działania OSD ESV9 Sp. z o.o. wraz z odkupem energii elektrycznej wytworzonej w jednostkach wytwórczych. Ilość dostarczanej energii w okresie realizacji zamówienia wynosi 872,398 MWh w tym: a) na potrzeby Gminy Miejskiej Żory: 120,524 MWh; b) na potrzeby jednostek organizacyjnych: 751,874 MWh. Planowana wielkość energii elektrycznej oddawanej do sieci w latach 2026-2027: 1,782 MWh Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia objętego niniejszym postępowaniem określa szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (Załącznik nr 3 do SWZ) oraz projektowane postanowienia umowy (Załącznik nr 5 do SWZ).
Interne Kennung: Część 2