8390-2026 - Ergebnis
Polen – Fernsprech- und Datenübertragungsdienste – Świadczenie usług bezprzewodowego dostępu do Internetu w technologii GSM/UMTS/LTE/4G/5G
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie usług bezprzewodowego dostępu do Internetu w technologii GSM/UMTS/LTE/4G/5G
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie przez Wykonawcę usługi telekomunikacyjnej, tj. usługi mobilnego dostępu do sieci Internet oraz dostawa routerów i kart SIM. Przedmiot zamówienia został opisany w Szczegółowym Opisie Przedmiotu Zamówienia (zwanym dalej „SOPZ”), stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ i projekcie umowy stanowiącym Załącznik nr 9 do SWZ . Nazwa i kody CPV: 64210000-1 – Usługi telefoniczne i przesyłu danych 64212500-0 – Usługi pakietowego przesyłania danych drogą radiową (GPRS) 64212600-1 – Usługi rozszerzania danych dla rozwoju GSM (EDGE) 64212700-2 – Usługi uniwersalnego systemu telefonii przenośnej (UMTS) 32552410-4 – Modemy Przedmiot zamówienia jest współfinansowany przez Unię Europejską z: -Europejskiego Funduszu Społecznego+ w ramach Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027 -Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027 -Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego i budżetu państwa w ramach programu Pomoc Techniczna dla Funduszy Europejskich 2021-2027 -Funduszu na rzecz Sprawiedliwej Transformacji w ramach Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027 -Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich oraz budżetu Samorządu Województwa Łódzkiego.
Vorherige Bekanntmachung668242-2025
Interne KennungOPPIV.272.70.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64210000 Fernsprech- und Datenübertragungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 64212500 Allgemeine paketorientierte Funkdienste (GPRS)
5. Los
LosLOT-0001