2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Miasta i Gminy Oleszyce w okresie od. 01.01.2026r. do 31.12.2026r
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących z terenu Miasta i Gminy Oleszyce wraz z realizacją usług i obowiązków tj; a) Ze wszystkich nieruchomości zamieszkałych – w tym zbiórka odpadów wielkogabarytowych przy posesjach 1 raz w miesiącu październiku 2026 b) Z Punktu selektywnej Zbiórki Odpadów komunalnych . c) Z koszy przy przystankach komunikacji autobusowej Położonych w granicach administracyjnych, w sposób zapewniający osiągniecie odpowiednich poziomów recyklingu, przygotowanie do ponownego użycia i odzysku innymi metodami oraz ograniczenie masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania.
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Miasta i Gminy Oleszyce w okresie od. 01.01.2026r. do 31.12.2026r.