See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering van Niet-herlaadbare en Wel-herlaadbare handelsgebruikelijke batterijen incl. opladers
Beschreibung: De opdracht betreft de Levering van Niet-oplaadbare en Wel-oplaadbare handelsgebruikelijke batterijen incl. opladers. De looptijd van de Raamovereenkomst is 4 jaar voor beide percelen, zonder optiejaren.
Interne Kennung: T114710-68bec2079f07e3a1755621aa
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31440000 Batterien
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Levering van Niet-herlaadbare handelsgebruikelijke batterijen
Beschreibung: De opdracht betreft de Levering van Niet-oplaadbare handelsgebruikelijke batterijen. De looptijd van de Raamovereenkomst is 4 jaar en kan niet verlengd worden.
Interne Kennung: T114710 Perceel 1-68bec2079f07e3a1755621a8
Los: LOT-0002
Titel: Levering van Wel-herlaadbare handelsgebruikelijke batterijen incl. opladers
Beschreibung: De opdracht betreft de Levering van oplaadbare handelsgebruikelijke batterijen incl. opladers. De looptijd van de Raamovereenkomst is 4 jaar en kan niet verlengd worden.
Interne Kennung: T114710 Perceel 2-68bec2079f07e3a1755621ab
Los: LOT-0003