2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa inkubatora z regulacją atmosfery CO2 do hodowli komórkowych wraz z instalacją, uruchomieniem i wykonaniem atmosfery na potrzeby nowego kierunku studiów Radiogenomiki
Beschreibung: Dostawa inkubatora z regulacją atmosfery CO2 do hodowli komórkowych wraz z instalacją, uruchomieniem i wykonaniem atmosfery na potrzeby nowego kierunku studiów Radiogenomiki na potrzeby wyposażenia laboratorium na WCH UW
Interne Kennung: POUZ-361/332/2025/WCH
Verfahrensart: Sonstiges zweistufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33152000 Inkubatoren
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Dostawa inkubatora z regulacją atmosfery CO2 do hodowli komórkowych wraz z instalacją, uruchomieniem i wykonaniem atmosfery na potrzeby nowego kierunku studiów Radiogenomiki na potrzeby wyposażenia laboratorium