83914-2025 - Wettbewerb
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZaw.um.ramowych na przepr. szkoleń z zakr.podst.zab.resuscyt.(Basic Life Support–BLS) u os.dorosłych oraz zastos.autom.defibrylat.zewn.(Automated External Defibrillation–AED),skierow.do pracown.jedn.podst.opieki zdrow.(POZ),prowadz. na miejscu w siedzibach jedn., w ram.proj. APOZ 2.0 Wsparcie podst. opieki zdrow.we wdr.stand.akredyt.w ram.progr.Fund.Europ.dla Rozw.Społ.2021-2027 współf. ze śr.EFSP
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest przeprowadzenie szkoleń z zakresu podstawowych zabiegów resuscytacyjnych (Basic Life Support – BLS) u osób dorosłych oraz zastosowania automatycznych defibrylatorów zewnętrznych (Automated External Defibrillation – AED) skierowanych do pracowników jednostek podstawowej opieki zdrowotnej (POZ), prowadzonych na miejscu w siedzibach jednostek. Zamówienie realizowane jest w ramach projektu Wsparcie podstawowej opieki zdrowotnej we wdrażaniu standardów akredytacyjnych (APOZ 2.0) w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus.Maksymalna liczba Wykonawców, z którymi Zamawiający zawrze umowy ramowe, wynosi 5 Wykonawców. Celem umowy ramowej jest ustalenie warunków dotyczących zamówień, jakie mogą zostać udzielone w okresie obowiązywania umowy ramowej tj. od dnia jej zawarcia przez okres 18 miesięcy, w szczególności maksymalnej ceny brutto za przeszkolenie 1 grupy szkoleniowej z zakresu podstawowych zabiegów resuscytacyjnych w jednostce POZ (1 grupa szkoleniowa = max. 8 osób).Podpisanie umowy ramowej na przeprowadzenie szkoleń z zakresu podstawowych zabiegów resuscytacyjnych jest warunkiem koniecznym, umożliwiającym dalsze uczestnictwo w postępowaniach wykonawczych (zmierzających do zawarcia umów wykonawczych) na przeprowadzenie szkoleń z zakresu podstawowych zabiegów resuscytacyjnych już w konkretnych jednostkach POZ. Sposób realizacji umowy ramowej: Zamawiający udzieli zamówienia, którego przedmiot jest objęty umową ramową Wykonawcom, z którymi zawarł umowę ramową zapraszając ich do składania ofert, zgodnie z wymaganiami art. 314 ust. 1 pkt 3 i art. 314 ust. 4 ustawy Prawo zamówień publicznych.SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA BĘDĄCY PRZEDMIOTEM UMÓW WYKONAWCZYCH OKREŚLONY ZOSTAŁ W ZAŁĄCZNIKACH NR 1 DO SWZ ORAZ ZAŁĄCZNIKU NR 3.1. i 3.2 DO SWZ – PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWNE.
Interne KennungSAT.261.2.25
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80562000 Ausbildung in erster Hilfe
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80561000 Ausbildung in Gesundheitsschutz, 80511000 Ausbildung des Personals
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPostępowanie zmierzające do zawarcia umów ramowych prowadzone na podstawie art. 311 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r. poz. 1320) zwanej dalej „PZP”, odpowiednio do stosownych przepisów dotyczących udzielenia zamówienia w trybie przetargu nieograniczonego. Zamówienie jest częścią innego zamówienia.Przedmiotem zamówienia są usługi mieszczące się w kategorii usług społecznych, o których mowa w art. 359 ustawy PZP. Wartość zamówienia przekracza kwotę, o której mowa w art. 359 pkt 1 ustawy PZP.Przedmiotem zamówienia jest przeprowadzenie szkoleń z zakresu podstawowych zabiegów resuscytacyjnych (Basic Life Support – BLS) u osób dorosłych oraz zastosowania automatycznych defibrylatorów zewnętrznych (Automated External Defibrillation – AED) skierowanych do pracowników jednostek podstawowej opieki zdrowotnej (POZ), prowadzonych na miejscu w siedzibach jednostek. Zamówienie realizowane jest w ramach projektu Wsparcie podstawowej opieki zdrowotnej we wdrażaniu standardów akredytacyjnych (APOZ 2.0) w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - pkt. 3 SWZ. SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA BĘDĄCY PRZEDMIOTEM UMÓW WYKONAWCZYCH OKREŚLONY ZOSTAŁ W ZAŁĄCZNIKACH NR 1 DO SWZ ORAZ ZAŁĄCZNIKU NR 3.1. i 3.2 DO SWZ – PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWNE.