2. Verfahren
Verfahren
Titel: Implementatieonderzoek
Beschreibung: Implementatieonderzoek naar de integratie van probleemgestuurd leren (PjBL) in bestaande onderwijspraktijken in de groene agrovoedingssector, waarbij de omstandigheden worden geïdentificeerd die de competentieontwikkeling en motivatie van leerlingen het beste ondersteunen.
Interne Kennung: VVOB_CFQ_2025_UGA_019
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Procedure: sui generis (sociale en andere specifieke diensten)
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: VVOB_CFQ_2025_UGA_019 - 1
Interne Kennung: 1