See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa technicznych środków materiałowych z grupy produktów gumowych i tworzyw sztucznych, hydraulicznych, spawalniczych, zamiennych do kuchni polowych, palników, części do palników oraz sklejki
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa technicznych środków materiałowych z grupy produktów gumowych i tworzyw sztucznych, hydraulicznych, spawalniczych, zamiennych do kuchni polowych, palników, części do palników oraz sklejki.
Interne Kennung: 5/2025/D
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24560000 Polyamide in Primärformen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 19500000 Gummi- und Plastikstoffe, 34330000 Ersatzteile für Lastkraftwagen, Lieferwagen und Personenkraftwagen, 42124221 Teile für Hydraulikpumpenaggregate, 42390000 Teile für Brenner, Brennöfen oder Öfen, 19510000 Gummiwaren, 39715300 Sanitäreinrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1- pręt poliamidowy, mata do cięcia
Beschreibung: Szczegółowy opis oraz zakres przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 2 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia/Formularz cenowy
Interne Kennung: Zadanie 1- pręt poliamidowy, mata do cięcia
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji w zakresie określonym w dokumentach zamówienia tj. w załączniku nr 2 do SWZ – Formularz cenowy. Zamówienie w ramach prawa opcji będzie realizowane po cenach jednostkowych jak dla zamówienia podstawowego na zasadach określonych w załączniku nr 3 do SWZ. Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako „prawo opcji” jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Zamówienie w ramach prawa opcji będzie realizowane według cen jednostkowych określonych przez Wykonawcę w formularzu cenowym dla zamówienia podstawowego.
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2- wyroby gumowe i tworzywa sztuczne
Interne Kennung: Zadanie 2- wyroby gumowe i tworzywa sztuczne
Haupteinstufung (cpv): 19500000 Gummi- und Plastikstoffe
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie 3- części hydrauliczne
Interne Kennung: Zadanie 3- części hydrauliczne
Haupteinstufung (cpv): 42124221 Teile für Hydraulikpumpenaggregate
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie 4 - części hydrauliczne
Interne Kennung: Zadanie 4 - części hydrauliczne
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie 5 - części zamienne do kuchni polowych
Interne Kennung: Zadanie 5 - części zamienne do kuchni polowych
Haupteinstufung (cpv): 34330000 Ersatzteile für Lastkraftwagen, Lieferwagen und Personenkraftwagen
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie 6 - części zamienne do kuchni polowych
Interne Kennung: Zadanie 6 - części zamienne do kuchni polowych
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie 7 - części zamienne do kuchni polowych
Interne Kennung: Zadanie 7 - części zamienne do kuchni polowych
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie 8 - wyroby gumowe i tworzywa sztuczne
Interne Kennung: Zadanie 8 - wyroby gumowe i tworzywa sztuczne
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie 9 - wyroby gumowe i tworzywa sztuczne
Interne Kennung: Zadanie 9 - wyroby gumowe i tworzywa sztuczne
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie 10 - palniki do kuchni polowych
Interne Kennung: Zadanie 10 - palniki do kuchni polowych
Haupteinstufung (cpv): 42310000 Brenner
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie 11 - części zamienne do kuchni polowych
Interne Kennung: Zadanie 11 - części zamienne do kuchni polowych
Los: LOT-0012
Titel: Zadanie 12 - części do palników do kuchni polowej
Interne Kennung: Zadanie 12 - części do palników do kuchni polowej
Haupteinstufung (cpv): 42390000 Teile für Brenner, Brennöfen oder Öfen
Los: LOT-0013
Titel: Zadanie 13 - części do palników do kuchni polowej
Interne Kennung: Zadanie 13 - części do palników do kuchni polowej
Los: LOT-0014
Titel: Zadanie 14 - artykuły spawalnicze
Interne Kennung: Zadanie 14 - artykuły spawalnicze
Haupteinstufung (cpv): 44315100 Schweißzubehör
Los: LOT-0015
Titel: Zadanie 15 - sklejka
Interne Kennung: Zadanie 15 - sklejka
Haupteinstufung (cpv): 44191100 Sperrholz
Los: LOT-0016
Titel: Zadanie 16 - wyroby gumowe i tworzywa sztuczne
Interne Kennung: Zadanie 16 - wyroby gumowe i tworzywa sztuczne
Haupteinstufung (cpv): 19510000 Gummiwaren
Los: LOT-0017
Titel: Zadanie 17 - sprzęt hydrauliczny
Interne Kennung: Zadanie 17 - sprzęt hydrauliczny
Haupteinstufung (cpv): 39715300 Sanitäreinrichtungen