839250-2025 - Ergebnis
Tschechien – Mengenmessinstrumente – PřF/UPOL – přístroje pro měření indexu listové plochy a fotosynteticky aktivní radiace
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPřF/UPOL – přístroje pro měření indexu listové plochy a fotosynteticky aktivní radiace
BeschreibungPředmětem veřejné́ zakázky je dodávka dvou kusů přístroje pro měření indexu listové plochy a fotosynteticky aktivní radiace. Předmětem veřejné zakázky je vedle samotné dodávky také instalace, zaškolení obsluhy a zajištění záručního servisu. Podrobná technická specifikace je uvedena níže viz čl. 2 odst. 2.2 Zadávací dokumentace.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38340000 Mengenmessinstrumente
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungPřF/UPOL – přístroje pro měření indexu listové plochy a fotosynteticky aktivní radiace