2. Verfahren
Verfahren
Titel: Budowa i przebudowa gminnej oczyszczalni ścieków w Serpelicach
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w ramach zadania inwestycyjnego pn.: „Budowa i przebudowa gminnej oczyszczalni ścieków w Serpelicach" Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje: 1) Budowa obiektów na terenie oczyszczalni ścieków: - zbiornik uśredniający ścieków ob. A, - wiata na przyczepy na osad ob. Nr B, - Wiata na osad obiekt nr C, - Agregat prądotwórczy z wiatą ob. Nr D, - Studnia rozprężna ścieków surowych ob. Sr. 2) Remont obiektów: - Budynek socjalno- techniczny ob. Nr 1. 3) Adaptacja następujących obiektów: - istniejąca komora zagęszczania osadu ob. Nr 3, adaptacja zbiornika wyrównawczego, - istniejąca komora stabilizacji osadu ob. Nr 4, adaptacja zbiornika osadu, - istniejąca pompownia lokalna ob. Nr 8, adaptacja komory napowietrzania ścieków dowożonych, - istniejąca komora pomiarowa ścieków oczyszczonych ob. Nr 11, adaptacja komory zasuw, - istniejące pomieszczenie sito – piaskownika ob. Nr 12, adaptacja pomieszczenia DAIMAD, - istniejące pomieszczenie stacji odwadniania osadu ob. Nr 13, adaptacja budynku pompowni „P-2”. 4) Ponadto należy wykonać: - Utwardzenia terenu przy projektowanych obiektach z kostki betonowej gr. 8,0 cm na podbudowie, - Ogrodzenie terenu z systemowych przęseł, na podmurówce betonowej. Wysokość ogrodzenia min. 1,5 m. Brama wjazdowa o wym. Min. 4,0 m, furtka o min. szerokości 0,9 m, - Wewnętrzne okablowanie elektryczne i sygnałowe oczyszczalni, - Instalacje technologiczne ściekowe i osadowe – w obrębie oczyszczalni – pomiędzy poszczególnymi elementami oczyszczalni. Szczegółowy zakres robót określa: Dokumentacja projektowa, Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych, Przedmiar robót, uzgodnienia oraz decyzje. Przedmiot zamówienia należy wykonać zgodnie ze sztuką budowlaną, obowiązującymi Normami oraz technologią wykonania wskazaną przez producentów i dostawców zastosowanych materiałów oraz wyrobów budowlanych. Szczegółowe zasady określające sposób realizacji zamówienia, warunki gwarancji, rozliczeń oraz wysokość kar umownych zawarte zostały we wzorze umowy, stanowiącym załącznik do SWZ.
Interne Kennung: ZPiI.271.37.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45252127 Bau von Abwasserbehandlungsanlagen, 45252100 Bau von Kläranlagen, 45100000 Baureifmachung, 45110000 Abbruch von Gebäuden sowie allgemeine Abbruch- und Erdbewegungsarbeiten, 45111200 Baureifmachung und Abräumung, 45111240 Baugrundentwässerungsarbeiten, 45210000 Bauleistungen im Hochbau, 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten, 45220000 Ingenieur- und Hochbauarbeiten, 45231300 Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen, 45232460 Sanitäre Anlagen, 45233120 Straßenbauarbeiten, 45252200 Einrichtungen für Reinigungsanlagen, 45259900 Modernisierung von Anlagen, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen
5. Los
Los: LOT-0001