839278-2025 - Ergebnis
Polen – Ausbildung – Organizacja i przeprowadzenie szkolenia Operator wózków widłowych wraz z egzaminem UDT na potrzeby projektu „Gdańsk Miastem Zawodowców – Etap II
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOrganizacja i przeprowadzenie szkolenia Operator wózków widłowych wraz z egzaminem UDT na potrzeby projektu „Gdańsk Miastem Zawodowców – Etap II
BeschreibungPostępowanie na organizację i przeprowadzenie szkolenia Operator wózków widłowych wraz z egzaminem UDT na potrzeby projektu „Gdańsk Miastem Zawodowców – Etap II dla uczestników/czek Projektu „Gdańsk Miastem Zawodowców – Etap II” realizowanego w ramach Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Pomorza 2021-2027, Priorytet 5 Fundusze europejskie dla silnego Pomorza (EFS+). Działanie 5.8. Edukacja ogólna i zawodowa.
Vorherige Bekanntmachung593475-2025
Interne KennungZOZP.231.12.2025.AA
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80500000 Ausbildung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80530000 Berufsausbildung
5. Los
LosLOT-0001
TitelOrganizacja i przeprowadzenie szkolenia Operator wózków widłowych wraz z egzaminem UDT na potrzeby projektu „Gdańsk Miastem Zawodowców – Etap II”
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest organizacja i przeprowadzenie szkolenia Operator wózków widłowych wraz z egzaminem UDT na potrzeby projektu „Gdańsk Miastem Zawodowców – Etap II”” realizowanego w ramach Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Pomorza 2021-2027, Priorytet 5 Fundusze europejskie dla silnego Pomorza (EFS+). Działanie 5.8. Edukacja ogólna i zawodowa