See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup wapna hydratyzowanego Cl 90-S luzem wraz z transportem dla Enea Wytwarzanie sp. z o.o.
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest dostawa dla ENEA Wytwarzanie sp. z o.o. w okresie od 1. stycznia 2026 roku do 31. grudnia 2026 roku wapna hydratyzowanego w łącznej ilości 2 300 ton, podzielona na 2 (dwa) nw. pakiety: Pakiet A • dostawa wapna hydratyzowanego dla Stacji Przygotowania Wody bl. 11 cysternami ok. 25 t, zgodnie z ilościami zamieszczonymi w Załączniku Nr 1 do Umowy Nr NLP-SD.2100.4.2025 oraz zgodnie z parametrami określonymi w Załączniku Nr 1a do Umowy Nr NLP-SD.2100.4.2025 w ilości do 1 400 ton, Pakiet B • dostawa wapna hydratyzowanego dla Instalacji Odsiarczania Spalin cysternami ok. 12,5 t, zgodnie z ilościami zamieszczonymi w Załączniku Nr 2 do Umowy Nr NLP-SD.2100.4.2025 oraz zgodnie z parametrami określonymi w Załączniku Nr 2a do Umowy Nr NLP-SD.2100.4.2025 w ilości do 900 ton, które ma być dostarczone do nw. lokalizacji: • Elektrownia „Kozienice”, Aleja Józefa Zielińskiego 1, Świerże Górne, 26-900 Kozienice, Zamawiający zastrzega możliwość zmniejszenia przewidywanej do dostawy ilości wapna hydratyzowanego w okresie obowiązywania Umowy zgodnie z poniższym. Faktycznie dostarczona ilość wapna hydratyzowanego może wynieść od 1 610 ton do 2 300 ton. Powyższy zapis wynika z możliwości zmniejszenia produkcji energii elektrycznej, spowodowanej wielkością zapotrzebowania na energię przez krajowy system elektroenergetyczny oraz w przypadku awarii urządzeń wytwórczych u Zamawiającego, powodujący długotrwały postój remontowy lub zmniejszenie zapotrzebowania na wapno hydratyzowane w wyniku optymalizacji pracy bloków energetycznych. Ilości wapna hydratyzowanego do dostawy w poszczególnych miesiącach zostały szczegółowo opisane w Załącznikach Nr 1÷2 do Umowy Nr NLP-SD.2100.4.2025. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we Wzorze umowy, stanowiącym Część 2 SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 516749-2025
Interne Kennung: NLP-SD.2100.4.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24213000 Kalkhydrat
5. Los
Los: LOT-0001
Menge: 2 300 Tonnen