2. Verfahren
Verfahren
Titel: „VŘ na implementaci Podproduktů 1-7 v rámci I. Hlavního produktu“-OPATŘENÍ Č. 2-VULNERABILITY MANAGEMENT ÚŘADU - II
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je implementace opatření pro podprodukty 1-7 v rámci projektu „Řešení dostupnosti, bezpečnosti a odolnosti VIS a DTM“, reg. č. CZ.31.2.0/0.0/0.0/23_092/0008801. OPATŘENÍ Č. 2 – VULNERABILITY MANAGEMENT ÚŘADU V rámci opatření je plánováno pořízení softwaru pro provádění skenů zranitelnosti, jeho implementace do prostředí zadavatele a zaškolení administrátorů.
Interne Kennung: KÚOK/130551/2025/OKŘ/358
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72261000 Software-Unterstützung, 72267000 Software-Wartung und -Reparatur
5. Los
Los: LOT-0001