2. Verfahren
Verfahren
Titel: Leergang Leidenkunde - Blaauwberg A01.14.2025
Beschreibung: De Gemeente Leiden kiest ervoor om deze kennisgeving te publiceren op grond van artikel 2.32 lid 2 sub c van de Aanbestedingswet 2012 (vrijwillige transparantie vooraf), teneinde volledige openheid van zaken te geven en marktpartijen de mogelijkheid te bieden eventuele bezwaren tegen de voorgenomen gunning kenbaar te maken voordat tot contractsluiting wordt overgegaan. jaarlijkse waarde van circa € 47.800 exclusief btw.
Interne Kennung: A01.14.2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79632000 Personalschulung
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De Gemeente Leiden kiest ervoor om deze kennisgeving te publiceren op grond van artikel 2.32 lid 2 sub c van de Aanbestedingswet 2012 (vrijwillige transparantie vooraf), teneinde volledige openheid van zaken te geven en marktpartijen de mogelijkheid te bieden eventuele bezwaren tegen de voorgenomen gunning kenbaar te maken voordat tot contractsluiting wordt overgegaan. 47500
Interne Kennung: 1