2. Verfahren
Verfahren
Titel: Warme Drankenautomaten
Beschreibung: De scope van de opdracht is als volgt: - Het verhuren van warme drankautomaten; - De verzorging (onder andere het dagelijks schoonmaken en vullen, het legen van het koffieafval en uitvoeren van 1e lijnstoringen) van de door opdrachtnemer geplaatste automaten, inclusief het proactief bijvullen van suiker, zoetstof, koffiemelk, roerstaafjes e.d. door SW-medewerkers (zie de toelichting in het aanbestedingsdocument); - Het plaatsen en aansluiten/installeren van de warme drankautomaten; - Het bestellen en leveren van ingrediënten voor de warme drankenautomaten; - Het bestellen en leveren van thee, roerstaafjes, suikers- en melksticks, zoetjes e.d.; - Het onderhouden (preventief en correctie onderhoud) en het verlenen van service (o.a. herstellen van storingen) van de door opdrachtnemer geplaatste automaten. Zie aanbestedingsdocumenten.
Interne Kennung: EA-WD-161225
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15860000 Kaffee, Tee und zugehörige Produkte
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De overeenkomst kan door opdrachtgever maximaal vier (4) maal met één (1) jaar worden verlengd, derhalve tot en met 19 juli 2035. Per laatstgenoemde datum is deze overeenkomst zonder schriftelijke aankondiging van rechtswege geëindigd.