See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonywanie publicznego transportu zbiorowego w przewozach pasażerskich na obszarze powiatu chojnickiego
Beschreibung: Przewóz osób w powiatowych przewozach pasażerskich na liniach komunikacyjnych użyteczności publicznej lub sieci komunikacyjnej przebiegających na obszarze powiatu chojnickiego.
Interne Kennung: ZP.272.41.2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60000000 Transport- und Beförderungsdienstleistungen (außer Abfalltransport)
5. Los
Los: LOT-0001