2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizace trati Hradec Králové - Pardubice - Chrudim, 2. stavba, zdvoukolejnění Opatovice nad Labem - Hradec Králové, 1. etapa, ŽST Hradec Králové
Beschreibung: Předmětem zadání je vypracování Záměru projektu („ZP“), Doprovodné dokumentace („DD“), Dokumentace pro vydání společného povolení („DUSP“), včetně zpracování Projektové dokumentace pro provádění stavby („PDPS“) na stavbu „Modernizace trati Hradec Králové - Pardubice - Chrudim, 2. stavba, zdvoukolejnění Opatovice nad Labem - Hradec Králové, 1. etapa, ŽST Hradec Králové hl. n.“ (dále jen „Stavba“) v souladu se zadávací dokumentací a návrhem technického řešení, které zajistí výše uvedené cíle, včetně podání žádosti o vydání společného povolení příslušným stavebním úřadům.Rozsah Díla „Modernizace trati Hradec Králové - Pardubice - Chrudim, 2. stavba, zdvoukolejnění Opatovice nad Labem - Hradec Králové, 1. etapa, ŽST Hradec Králové hl. n.“:1.Zhotovení Záměru projektu, Doprovodné dokumentace, Dokumentace pro vydání společného povolení stavby dráhy a to včetně zpracování Projektové dokumentace pro provádění stavby, která bude podkladem pro výběrové řízení na zhotovení stavby, včetně notifikace autorizovanou osobou, zajištění výkonu autorského dozoru při zhotovení stavby a činností koordinátora BOZP při práci na staveništi ve fázi přípravy včetně zpracování plánu BOZP na staveništi. Záměr projektu bude zpracován v rozsahu dle Směrnice MD ČR č.V-2/2012, upravující postupy Ministerstva dopravy, investorských organizací a Státního fondu dopravní infrastruktury v průběhu přípravy a realizace investičních a neinvestičních akcí dopravní infrastruktury, financovaných bez účasti státního rozpočtu, v platném znění.2.Zpracování žádosti dle §94j Společné územní a stavební řízení zákona č.183/2006 Sb., Zákon o územním plánování a stavebním řádu (stavební zákon), v platném znění, včetně všech vyžadovaných podkladů pro vydání společného povolení.3.Rozsah doprovodné dokumentace je definován v ZTP (č.l. 5.1.) a členění projektové dokumentace DUSP+PDPS bude zpracováno:ve stupni dokumentace DUSP v členění a rozsahu přílohy č. 10 vyhlášky č. 499/2006 Sb., o dokumentaci staveb, v platném znění. Obsah dokumentace je definován přílohou č.1 a 2 Směrnice GŘ č.11/2006 Dokumentace pro přípravu staveb na železničních drahách celostátních a regionálních, v platném znění (dále „Směrnice GŘ č.11/2006“);a ve stupni dokumentace PDPS, která se zpracovává v členění a rozsahu přílohy č.4 vyhlášky č. 146/2008 Sb., o rozsahu a obsahu projektové dokumentace dopravních staveb, v platném znění (dále „vyhláška 146/2008 Sb.“). Obsah dokumentace je definován přílohou č.2 Směrnice GŘ č.11/2006. Tato dokumentace se zpracovává jako doplněk k současně zpracovávané dokumentaci DUSP a neobsahuje tedy již znovu ty součásti, které jsou obsaženy ve zpracované dokumentaci DUSP.Nad rámec povinných příloh dle vyhlášky č.499/2006 Sb. budou doložené části G, H a I dle přílohy č. 2 Směrnice GŘ č. 11/2006 a části J a K dle VTP/DSP+PDPS/11/19.Dokumentace bude také splňovat rozsah dle vyhlášky Ministerstva pro místní rozvoj č. 169/2016 Sb., o stanovení rozsahu dokumentace veřejné zakázky na stavební práce a soupisu stavebních prací, dodávek a služeb s výkazem výměr (včetně všeobecného objektu a oceněného i neoceněného soupisu prací).4.Stanovení investičních nákladů bude zpracované dle platné Směrnice SŽDC č. 20 pro stanovení a členění investičních nákladů staveb státní organizace SŽDC. Platné znění včetně formulářů souhrnného rozpočtu je zveřejněno na webových stránkách SŽDC (http://www.szdc.cz/modernizace-drahy/stanoveni-nakladu-staveb.html).5.Součástí plnění je i zajištění geodetické dokumentace stavby, geodetických a mapových podkladů, podrobného geotechnického průzkumu, korozního průzkumu a dalších průzkumů nezbytných k návrhu technického řešení.Součástí díla je rovněž zejména:zpracování vyplněných žádostí o společné povolení, včetně všech vyžadovaných podkladů a příloh;zpracování žádosti o podporu z prostředků Evropských strukturálních a investičních fondů v rámci Operačního programu Doprava (2014-2020);zpracování podkladů a dokumentace pro zadávací řízení na realizaci stavby v potřebném množství a podobě (zvláštní technické podmínky a soupis prací dle vyhl. č. 169/2016 Sb., v platném znění);zajištění vydání certifikátů o shodě vydávaných notifikovanou osobou v souladu s platnými směrnicemi Evropského parlamentu a Rady o interoperabilitě konvenčního železničního systému; - zajištění zpracování Oznámení ve smyslu zák. č. 100/2001 Sb., o posuzování vlivů na životní prostředí, ve znění pozdějších předpisů, a jeho předložení na příslušný úřad (pokud bude příslušným úřadem vyžadováno).
Interne Kennung: 61719050/D8
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71311230 Dienstleistungen im Eisenbahnbau, 71317210 Beratung im Bereich Gesundheit und Sicherheit, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation, 71313400 Umweltfolgenabschätzung im Bau
5. Los
Los: LOT-0001