See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor het vellen en vormsnoeien van bomen en verwijderen van stronken
Beschreibung: In de stad Antwerpen staan momenteel ongeveer 60.000 straatbomen, en nog eens een veelvoud daarvan in parken en groengebieden. De stad wil een veilig en goed onderhouden bomenbestand. Zij beschikt binnen de groendienst over een aantal medewerkers die instaan voor begeleidingssnoei en eenvoudige velwerken. Daarnaast heeft de groendienst een professionele boomploeg met opgeleide boomverzorgers en European Tree Workers (ETW’ers). Gezien de omvang van het bomenbestand wil de stad kunnen rekenen op externe boomverzorgers voor uitvoering van deskundig snoei- en velwerk, in aanvulling op de boombeheerwerken uitgevoerd door eigen diensten. De opdracht is opgedeeld in 3 percelen: Perceel 1: (vorm)snoei van bomen Het uitvoeren van reguliere cyclische snoei zoals het snoeien of scheren van vormbomen. Voor deze werken is een degelijke vakkennis en ervaring vereist op vlak van vormsnoei. Inzet van gecertificeerde boomverzorgers is niet vereist. Perceel 2: Gespecialiseerde velwerken, onderhoudssnoei en achterstallige snoeiwerken; Het uitvoeren van vellingswerken, onderhoudssnoei en achterstallige snoei. De werken gebeuren al dan niet met hoogwerker of klimmend afhankelijk van de plaatselijke situatie. Voor deze werken zijn deskundige boomverzorgers vereist met aantoonbare opleiding, ervaring en expertise. Perceel 3: verwijderen van boomstronken Het verwijderen van stronken die achterblijven na vellingswerken. De stronken worden uitgefreesd of uitgeboord. In verharde omgeving kan het uitbreken en tijdelijk herleggen van verharding begrepen zijn in de opdracht, evenals het verwijderen van de mulch en het aanvullen van de putten met teelaarde.
Interne Kennung: GAC_2024_03231
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77341000 Baumschnitt
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77211400 Fällen von Bäumen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1: (vorm)snoei van bomen
Beschreibung: Het uitvoeren van reguliere cyclische snoei zoals het snoeien of scheren van vormbomen. Voor deze werken is een degelijke vakkennis en ervaring vereist op vlak van vormsnoei. Inzet van gecertificeerde boomverzorgers is niet vereist.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2: Gespecialiseerde velwerken, onderhoudssnoei en achterstallige snoeiwerken
Beschreibung: Het uitvoeren van vellingswerken, onderhoudssnoei en achterstallige snoei. De werken gebeuren al dan niet met hoogwerker of klimmend afhankelijk van de plaatselijke situatie. Voor deze werken zijn deskundige boomverzorgers vereist met aantoonbare opleiding, ervaring en expertise.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3: verwijderen van boomstronken
Beschreibung: Het verwijderen van stronken die achterblijven na vellingswerken. De stronken worden uitgefreesd of uitgeboord. In verharde omgeving kan het uitbreken en tijdelijk herleggen van verharding begrepen zijn in de opdracht, evenals het verwijderen van de mulch en het aanvullen van de putten met teelaarde.
Interne Kennung: 3