839464-2025 - Ergebnis
Polen – Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie – Dostawa ciepła z sieci ciepłowniczej do budynku biura TDT w Warszawie
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa ciepła z sieci ciepłowniczej do budynku biura TDT w Warszawie
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa energii cieplnej do budynku Transportowego Dozoru Technicznego w Warszawie przy ul. Puławskiej 125, 02-707 Warszawa. Zapotrzebowanie na moc cieplną wynosi: od dnia 01.01.2026 r. do dnia 31.12.2027 r. 1) moc cieplna na potrzeby centralnego ogrzewania: 221 kW, 2) moc cieplna na potrzeby ciepła technologicznego: 658 kW, 3) moc cieplna na potrzeby ciepłej wody: Ncw max = 630 kW, Ncw śr = 270 kW; Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie zgodnie z Opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ oraz na zasadach i warunkach opisanych w Istotnych postanowieniach umowy (PPU) stanowiących załącznik nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung630204-2025
Interne KennungP.260.21.2025.PZ
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrens1) Zamawiający prowadzi postępowanie z wykorzystaniem tzw. procedury odwróconej (procedura, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp); 2) Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09321000 Warmwasser, 60300000 Transport in Rohrfernleitungen
5. Los
LosLOT-0001
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60300000 Transport in Rohrfernleitungen