2. Verfahren
Verfahren
Titel: Student Informatie Systeem (SIS)
Beschreibung: Nimeto is een MBO vakschool. Deze school leidt studenten op als creatieve ruimtemakers. De aanbesteding betreft de implementatie en het beheer van een Student Informatie Systeem (SIS) van Nimeto (leveren, implementeren, hosten, onderhouden en doorontwikkelen van een SIS) Betreft een totaalpakket
Interne Kennung: 67991/02PK
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Zie Aanbestedingsleidraad en Bijlage A: Programma van Eisen en Wensen
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zoals beschreven in de aanbestedingsleidraad