2. Verfahren
Verfahren
Titel: AD/ZP/164/25 Usługa transportu uczniów wraz z opiekunami na szkolenia zawodowe w ramach projektu pt. „Czas zawodowców dla Wielkopolski”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa transportu uczniów wraz z opiekunami na szkolenia zawodowe w ramach projektu pt. „Czas zawodowców dla Wielkopolski”. Pakiet I – Usługa transportu uczniów wraz z opiekunami na szkolenia zawodowe w Poznaniu w ramach projektu pt. „Czas zawodowców dla Wielkopolski” – północna Wielkopolska. Pakiet II – Usługa transportu uczniów wraz z opiekunami na szkolenia zawodowe w Poznaniu w ramach projektu pt. „Czas zawodowców dla Wielkopolski” – południowa i wschodnia Wielkopolska.
Interne Kennung: AD/ZP/164/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60172000 Vermietung von Bussen und Reisebussen mit Fahrer
5. Los
Los: LOT-0005
Titel: AD/ZP/164/25 Usługa transportu uczniów wraz z opiekunami na szkolenia zawodowe w ramach projektu pt. „Czas zawodowców dla Wielkopolski"
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa transportu uczniów wraz z opiekunami na szkolenia zawodowe w ramach projektu pt. „Czas zawodowców dla Wielkopolski”., z podziałem na części: Pakiet I – Usługa transportu uczniów wraz z opiekunami na szkolenia zawodowe w Poznaniu w ramach projektu pt. „Czas zawodowców dla Wielkopolski” – północna Wielkopolska
Interne Kennung: AD/ZP/164/1/25
Los: LOT-0006
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa transportu uczniów wraz z opiekunami na szkolenia zawodowe w ramach projektu pt. „Czas zawodowców dla Wielkopolski”., z podziałem na części: Pakiet II – Usługa transportu uczniów wraz z opiekunami na szkolenia zawodowe w Poznaniu w ramach projektu pt. „Czas zawodowców dla Wielkopolski” – południowa i wschodnia Wielkopolska.
Interne Kennung: AD/ZP/164/2/25