2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávky spotřebního materiálu pro měření krevních plynů, vč. výpůjčky 1 ks laboratorního a 2 ks POCT analyzátorů pro OLÚ TRN Město Albrechtice, ARO a CL SZZ Krnov
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou: - průběžné dodávky spotřebního materiálu (reagencií, kontrolního materiálu, kalibračního materiálu, čistících roztoků a veškerého dalšího spotřebního materiálu) potřebného pro měření krevních plynů pro OLÚ TRN Město Albrechtice a pro Centrální laboratoř a ARO SZZ Krnov na dobu neurčitou s výpovědní lhůtou 2 měsíce, vše blíže specifikované v Příloze č. 6 - Minimální technické podmínky; a - bezplatná výpůjčka 1 ks nového laboratorního analyzátoru pro Centrální laboratoř, 1 ks nového POCT analyzátoru pro ARO SZZ Krnov a 1 ks nového POCT analyzátoru pro OLÚ TRN Městě Albrechtice, pro provádění výše uvedených metod, na dobu neurčitou s výpovědní lhůtou 2 měsíce. Blíže je technická specifikace předmětu výpůjčky obsažena v Příloze č. 6 - Minimální technické podmínky
Interne Kennung: KRN/FMP/2025/11/spotř. mat. pro měření krevních plynů
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38434500 Biochemische Analysegeräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33694000 Diagnostika
5. Los
Los: LOT-0001