2. Verfahren
Verfahren
Titel: Directievoerder UAV & Toezichthouder Noorderwold-Eemvallei
Beschreibung: Stichting Het Flevo-landschap (hierna: HFL of Opdrachtgever) nodigt u als potentiële Gegadigde uit om deel te nemen aan de Europese niet-openbare aanbestedingsprocedure Directievoerder UAV en Toezichthouder ten behoeve van het project Realisatie Noorderwold-Eemvallei. Deze opdracht betreft de begeleiding van de uitvoering van het project, niet de uitvoering van de grondwerkzaamheden zelf. circa 80-100 weken Directievoering UAV en Toezichthouder
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: De procedure betreft een niet-openbare Europese aanbestedingsprocedure. In de selectiefase worden maximaal drie (3) partijen geselecteerd, die worden uitnodigd voor de inschrijvingsfase om een inschrijving in te dienen.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71500000 Dienstleistungen im Bauwesen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45112500 Erdbewegungsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Geen Percelen
Beschreibung: Het Flevo-landschap heeft er gemotiveerd voor gekozen om de opdracht niet in percelen op te delen. Zie de Selectieleidraad voor deze motivatie. circa 80-100 weken Directievoering UAV en Toezichthouder
Interne Kennung: 1